SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Zmienił się świat przyjaciele i mam wrażenie, że tacy ludzie jak niejaki Andrew Tate, świetnie rozgryźli temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Stara zasada. Jak zdradził/zdradziła dla Ciebie to i ciebie zdradzi kiedyś. Ktoś ma zasady albo nie i tyle. A ludzie pozbawieni są zasad w większości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No kuhwa! Zasady ponad kwasy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Dlatego ja bardzo lubię słuchać co ludzie mówią i jakie wartości rzekomo wyznają. Bo mi to zapada w pamięć i później widzę, jak bardzo te wszystkie wartości są daleko od nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Prosta logika Shooto. Tak samo jak ludzie próbują przyjaźnić się z jakimś oszustem, manipulatorem, który im.opoiwaoda co robi czy zrobił , i im się wydaje że akurat dla nich będzie immunitet. Tzn że ta osoba ich akurat będzie traktować inaczej
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ja np. jestem leniwy i widać to po mnie nie kłamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No ja np nie mam nic do tego, że ktoś ma np w czymś podejście zupełnie inne niż ja, ma do tego prawo. Ale zawsze mnie niezmiernie wkvrwia, jak ktoś robi coś innego niż opowiadał i jeszcze jest oburzony jak powiem, że po co pyerdoli co innego a robi co innego. Rób to co mówisz i bądź sobą. Czyny niech idą za słowami.
Bardziej szanuję osoby, które w jakichś tam sprawach mają inne podejście niż ja, ale się go trzymają. Niż chorągwiewy, które co innego mówią, a zupełnie co innego robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czyli mnie szanujesz, bo jestem leniwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
No niestety, ale ludzie mają problemy, bo je sami generują, bo są zj**ani


o to to

w sumie większość problemów jakie w życiu mnie spotkało i kwasów to sam wygenerowałem ... i to by się zgadzało
tylko ja nie jestem zyebany jestem zwyczajnie głupi
(nie chodzi tu o brak wiedzy czy oczytania czy szkoły , tylko takiego życiowego klasycznego bycia głupim)

a to bywa czasem Golgota normalnie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A ja jestem leniem i prokrastynatorem, temu tak mi się wjedzie hxxjowo momentami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium