SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4637944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
wyrwałaby buta na łeb
ja już po pierwszym maratonie lekarzy. Jeszcze przynajmniej 3 wyjazdy do stolicy, żeby to ogarnąć.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A jak tam plecy, Niegocin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Rzadkie zdjęcie kobiety mówiącej, że nie lubi przypakowanych przystojnych aktorów jak np Henry Cavili, tylko woli swojego Mariusza z wyebanym bebzolem bo potrafi utrzymać frame (z ang: rama)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No pewnie, że wolą. Po chuy mieć kolesia z kaloryferem skoro można mieć kolesia z bojlerem! Jakiś mały kaloryfer to tam chvja w zimie grzeje, a bojler to ciepłą wodę do całego domu daje!


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-12-08 11:08:47

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny wątek widziałem na reddit, typ miał żone co typowo seks raz w miesiącu pod kołdrą, żadnego loda itp, a znalazł jej sex tape jak ją ładuje 5 typa xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde, nie fapie już kilka dni i jak napisałeś o tym, że laskę ładują w 5 typa to już mi się wyobraźnia uruchomiła i sobie wyobraziłem podwójną penetrację babki, która trzeciemu jednocześnie robi loda. Ehh u mnie dwa pierwsze tygodnie nofapu najgorsze.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko co noc mam sny lubieżne a tak to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No później to już da się w miarę na luzie wytrzymać.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robert Lewandowski, Jan Błachowicz, Bartosz Zmarźlik, Iga Świątek i inni.
Sięgają po najwyższe trofea i czują ten smak, wspaniały smak zwycięstwa.
Gdy spotkałem dzisiaj tą panią to poczułem się jakbym został mistrzem świata! :D


Opinia na roksie xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Ja mam dwa załamania przy nofapie, pierwszy po 7-10 dniach, jak minę 14 dni jest ok.. a drugi po 20 dniu tak w okolicach 22-24 dnia, k****sko silne ciśnienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium