SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dziwny trening. 4 serie tym samym ciężarem,a le ciężar bardzo ładny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Murzyn od Żaby daje złe rady. Mówi, że jak baba Ci wyj**ie to masz nic nie robić, tylko powiedzieć jej do widzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dostałem zadanie od Ericsson na platformie Codility, które muszę wykonać w ciągu 5 dni. Od kliknięcia w link mam 90 minut na zrobienie zadań. Ciekawe czy można tam robić wałki w postaci użycia Chat GPT i innych rzeczy. Czy na tym Codility to jakoś wyśledzą. Ewentualnie będę miał drugiego laptopa odpalonego, gdzie będę miał inne ip, bo pewnie zrobię hotspota z komórki czy coś, przynajmniej tak planuje. Mam tyle zajęć i roboty, że tego C++ robię, ale nie jakoś dużo w ciągu tygodnia. Zazwyczaj średnio koło 1 godziny. Mam nadzieję, że nie dadzą jakiegoś rozbudowanego zadania do napisania obiektowo, bo będzie kicha. Ale przynajmniej będę wiedział czego się spodziewać przy kolejnych aplikacjach.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Jedno okno możesz mieć otwarte i nie mozesz skakać pomiędzy innymi, Otwórz inny komputer w tym czasie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dzięki za info Pilek no to popróbuję.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
I jak poszło, Agares?



Czemu dziwny trening, Pilek? Ja praktycznie cały czas jadę w ten sposób. 4 serie po 10 powtórzeń na danym ciężarze. Jak idzie kilka treningów z rzędu gładko (czyli bez konieczności redukcji ilości powtórzeń), to progresja ciężaru.
Trochę dłużej zajmuje dojście do danego wyniku jeśli chodzi o kg, ale moim zdaniem znacznie lepiej adaptują się tkanki miękkie, bo najzwyczajniej w świecie mają więcej czasu (jednostek treningowych), co przekłada się na stan zdrowia stawów, mobilność itp.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Jeszcze nie zrobiłem, mam 4 dni jeszcze ten test zrobię w środę albo w czwartek, chcę się dobrze przygotować Sepko i mieć wszystko pod ręką i jako tak przypomniane, gdy będę do niego przystępował. Ale szczerze to ciężko być dobrym gdy robi się to średnio 1 godzinę dziennie podczas gdy inni ogarniają to 8 godzin dziennie czy coś takiego.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-03-28 08:14:46
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Sepko
I jak poszło, Agares?



Czemu dziwny trening, Pilek? Ja praktycznie cały czas jadę w ten sposób. 4 serie po 10 powtórzeń na danym ciężarze. Jak idzie kilka treningów z rzędu gładko (czyli bez konieczności redukcji ilości powtórzeń), to progresja ciężaru.
Trochę dłużej zajmuje dojście do danego wyniku jeśli chodzi o kg, ale moim zdaniem znacznie lepiej adaptują się tkanki miękkie, bo najzwyczajniej w świecie mają więcej czasu (jednostek treningowych), co przekłada się na stan zdrowia stawów, mobilność itp.


Dla Ciebie to jest oczywiste ale pamiętaj, że Pilek to laik który 3 lata się na tą siłke wybierał i nie mógł dotrzeć także dajmy mu troche czasu na ogarniecie podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
znalazlem jakis dziennik treningowy z sfd bo kiedys zamawialem suple
i wycyztalem tam, ze na chudniecie to trzeba jesc 5 posilkow bo to rozkreca metaboliz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie trzeba, zapewniam Cię. Ogarniesz podstawy żywienia to ogarniesz dobrą dietę. Mam karnet już na siłownie także nie pyskuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium