SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak se myślę że może lepiej ta Nowa Zelandia jednak , Australia to jednak wymagający ląd



?feature=share
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Z tymi kangurami podobno serio nie ma żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Tka samo jak z turami, ausstralijczycy to flepy i nie potrafią ich wybić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Pozostaje kwestia, czy wybicie gatunku endemicznego jest dobrym pomysłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
a co mają wpierdel od kangura dostawać? jeszcze przy dziewczynie pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jeśli kangur ma bardziej nabitą łapę niż nieborak, to żaden wstyd
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
j.w

jak się chce po dzielnicy bujać to trzeba trochę klamotami pomachać albo trochę poboksować inaczej to cichutko trzeba przemykać i w oczy się nie rzucać na rejonie bo się zgarnie po łepie i będzie wstyd

Kangur widać że przytomny chłopak a nie żaden wydyganiec , to się facet niepotrzebnie mu napatoczył a trzeba było grzecznie "dzień dobry , przepraszam , do widzenia ... co złego to nie ja"
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Chyba zwiększę kalorie i jednocześnie zwiększa aktywność fizyczną. Cały czas jestem głodny i odczuwam łaknienie. Nawet jak brzuch pełen to i tak czuję głód. Cholernie dziwne uczucie i ciągle myślę o tym, żeby coś zjeść. Ktoś miał może podobnie. Ale bym coś zeżarł. Nawet jak się zdarzyło ostatnio mieszankę azjatycką 750 g warzyw do obiadu (27 kcal na 100 gram) wpyerdolić to i tak czułem łaknienie. Brzuch pełen, a ja mógłbym jeszcze jeść, ale bym coś zjadł.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
witaj w moim świecie Agares
ja też zawsze jestem głodny

jakbym się nie pilnował to bym ze 140 pewnie waży
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
patrzaj tato
podchodzi typ i wszyscy zaciekawieni
i myk jak samiec alfa
i jaka reakcja , mamuśka aż jape roztworzyła
a flepy jak tylko obczaili jak daleko są od tego żeby nawet być blisko od razu się odwrócili i coś tam niby ogarniają ciekawszego



?feature=share

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium