SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak zaczęliście pisać o sportach walki w spamie to, aż się tak nieswojo poczułem Dawno tutaj nikt o tym nie psiasł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Jak ktoś chce to sklejono z fabuły cały film mk9 i mkx
Ogląda się to jak film






Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sepko
Popatrz na to z innej strony - może zaproponują Ci fuchę trenera młodziaków


Moglem wziac którąś z grup początkujących, ale tam sie jakieś wybitne tłuki trafiły i ja nie mam cierpliwości do takich ludzi, nie wiem od czego to zależy ale z roku na rok coraz gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Od wychowania, lewackie rozpuszczone gnoje, które mają proszę ja Was poczucie, że wszystko im wolno i są coraz gorzej wykształcone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Fajne z tej stronki co żeś podesłał pilek to 3dbuzz, python tez tam jest

Ja teraz robię to, zawężam pole działania i skuiam się na Pythonie,
https://www.udemy.com/course/analiza-danych-w-python-i-pandas/
teraz też poznaje sed

Cierpliwość się przydaje jako nauczyciela. U mnie na zajęciach, sporo osób miało problemy z obsługą terminala i czasem nudne było pokazywanie tego samego kolejnej osobie, ale chciałem, żeby nauczyli się jak najwięcej. Mi to sprawia dużą satysfakcję jak się czegoś nauczą, pójdą w świat i potem będą z tego korzystać i to poczucie, że jakoś po części przyczyniłem się do tego, że coś tam umieją.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-01-08 20:58:08

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gnoje to jak gnoje, jeszcze czują respekt jakiś, najgorsi to są fajterzy hobbysci cwierc amatorzy co pochodzą 2 miesiace a przewózke to mają jak Gordon Ryan, żyją w takiej bańce której nie da sie przebić, bo nawet jak takiego przeciągniesz po macie jak śmiecia to znajdzie wymówke (wyższy pas, kontuzja, sraka itp)
Wydaję mi się, że to kwestia zmiany lokalizacji obiektu i ogólnie klubu, poprzedni był na takiej troche pato dzielnicy i miał mocno piwniczy klimat, tutaj bardziej wszystko komercyjne i przyjazne
Większość porządnych zawodników na poziomie których znam ma mentalność taką, że wiecznie im mało, ciągle chcą sie rozwijać, poprawiać elementy w któych są słabsi często sie wręcz niedocniają mimo osiągnieć
A tu prosze ja was przyjdzie Kacperek, po roku ma dwie belki na białym pasie i coś otwiera morde się mądrzy ludziom technike poprawia choy yebany
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Ja też nie lubię przemądrzałych studentów typu, a to powinno być tak, a tamto tak, ja to bym zrobił inaczej. Mimo, że się chvja zna to wymyśla teorie z dvpy, ale tacy raczej rzadko mi się trafiają. Za to w klubie na zajęciach trener mówi, ćwiczymy stójkę lekko technicznie, a tu ortalion napyerdala ile fabryka dała.

Ja w ogóle preferuje takie bardziej w starym stylu prowadzenie zajęć, gdzie jest większy dystans między nauczycielem, a studentem, bo ci podchodzący luzacko często mniej wiedzy przekazują i studenci są mniej zmotywowani

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Dla mnie w ogóle nauczenie jest w chuy satysfakcjonujące. Wiadomo, że kiedyś umrzemy, no ale przynajmniej nasi uczniowie będą kontynuować naszą spuściznę. Tak jakby część nas (przekazana wiedza) pozostała w nich na tym świecie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja nie lubię bab w biznesie. Jak się takiej zwróci uwagę to będzie się ciskać jaka to ona nnie jest mądra i chxj wi co. Teraz mi klientka z urlopu pisze smsy jaki to ja jestem bezczelny, bo jej terminy na umowie wypomniałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętam kiedyś ludzie sparują, miejsca na macie i tak nie za dużo, a tu na sale wbija chłop z grupy początkującej,bo miała trening po nas
I zaczyna yebany pady robić xD
Między ludźmi którzy sie kulają
Pytam go "poyebało Cie?"
To zszedł na bok i usiadł bez słowa, od samego początku wiedział, że źle robi ale mimo to robił, nie wiem jaki miał cel
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium