SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
80's-y to była najlepsza dekada dla mnie.. Wiadomo nie u nas, bo PRL stan wojenny, ale w USA i generalnie na zachodzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Chris Billam-Smith kontra Mateusz Masternak !
10 grudnia o pas WBO
panowie sprawa jest oficjalna
info. za bokser.org i ringoplska.pl

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
36 lat to już sporo.


jak baby brzydną z wiekiem niektóre to jest kosmos... Właśnie zobaczyłem inną byłą ... no ja j**ie, kiedyś piękna kobieta, a teraz jak stara, gruba feministka... bliżej jej do marty lampart niż do niej samej jak ze mną była...


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2023-10-26 18:48:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
QhuTaz
Chris Billam-Smith kontra Mateusz Masternak !
10 grudnia o pas WBO
panowie sprawa jest oficjalna
info. za bokser.org i ringoplska.pl

Panie prosiaku a jak i obstawiasz , Albert kontra jakiś typ z gromdy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
nie wiem
panie bane
jak pamiętam Alberta po ostatnich walkach boxerskich to bardzo słabo
ogólnie od czasu Dimitrienki to zjazd i sporo KO i TKO zebrał
wyglądał słabo i gadał niemal jak Gołota , potem podleczył sie i wyszedł na ludzi nawet se radzi w komentatorece i expertowaniu
w Albert w formie i zdrowy to wiadomo egzekucja
ale to sie już nie wróci
i może być sałbo jak dostanie strzała
żeby zdrowia nie zmarnował za parę groszy
no chyba że przetańczył wszystko i teraz bida
reasumując ja na nie
i obstawiam ze naprawdę dobry młody i głodny sukcesu i sławy zawodnik może go ubić
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
No właśnie ja także tak myślę, on już jest ostro porozbijany( wzrok jakiś taki nieobecny) i coś czuję że jedna bomba i może być po zabawie, kiedyś imo by cała gromdę rozpyerdolil jednego wieczoru
Btw
Aerts np ma chyba to samo


?si=z5y_vlBGl-RkbsQ7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
Albert zrobiła swoje
mistrz UE
walka o mistrzostwo HW WBC z Vitem
jak na swoje możliwości ...

a teraz freak fight ?
no jest dorosły
ja nie wiem jak jest u niego z kasą
ale jak ma to ... no lepiej nie

a te powroty legend to niech oni już zamilczą bo tylko na śmiech sie podają

Jerome Le Banner wracał już ile razy i zesrał sprawę już kilka razy ... a to kontuzja a to a tamto a siamto
teraz też kvpa wyszła
miało być Le Banner vs. Załęcki a jest Tomasz Sarara vs. Dawid Załęcki
fajnie ... ale jak się cud nie wydarzy to Załęcki zostanie pozamiatany



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 2023-10-26 20:54:21

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
na ulicy mlofzi ro z k urwia 90 % bylej bokserki , koniec tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Mnie tam się wydaje że z tym Le Bannerem to był taki "chłyt marketingowy " żeby gawiedź przyciągnąć ,a i tak było wiadome że nie zawalczy ,wątpię żeby mu zapłacili tyle ile chciał
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

forma lato