SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Pis za darmo hejtuje, a ty mi mowisz, ze za to placa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bedę nikczemnym głosem bezideowej propagandy ... jednak ideałów swoich nie zaprzedam ... nie mam to nie zaprzedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tak jest zabstyl - płacą i to od 2,5k do 5k

Ale perełka







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W ogóle zaskakuje mnie to, że ludzie udają zdziwienie (może rzeczywiście są zdziwieni), że jacyś tam żołnierze na wojnie zabijają cywili, gwałcą kobiety itd., że w jakiś tam czasach bezprawia sporo mordowali albo jak komuchy przejęły władze np. w Kambodży to była istna hekatomba już nie mówiąc o Tutsi i Hutu i Rwandzie, gdzie sąsiad do sąsiada przychodził z maczetą. Mówią, że są zdziwieni, że taki zwykły człowiek, którego widzą tysiące razy jest do czegoś takiego zdolny i że nagle sąsiad przychodzi i zabija sąsiada. Nie wiem co w tym dziwnego.

Gdy ludzie nie czują żadnego respektu przed prawem, choćby niewielkiego strachu mogą być naprawdę groźni.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No i to prawo teraz jesst coraz słabsze. Jak tak dalej pójdzie to za mordowanie ludzi dostanie się 5 lat i wsio. Ludzie będą zabijać bez namysłu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w mieście ostatnio syn zakosował ojca alkoholika w obronie siebie i matki i grozi mu nawet dożywocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Słyszałem o tej sprawie. Podobno ten ojciec to alkoholik był i groził jemu i matce i w dodatku wcześniej siedział w pyerdlu, ale go wypuścili i jeszcze tam "Niebieska Karta" była założona, bo wcześniej coś tam się znęcał, ale i tak ta "Niebieska Karta" chvja dała.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, swego czasu nawet tej swojej żonie włosy podpalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Pilek takie "starocie" są imo zayebiste ja lubię stare NESY
Agares jak się nie "trzyma krótko" ,"społeczeństwa" że tak powiem, to tak się dzieje, jakby zabrano" pincet plus" teraz, to będzie podobnie , madki by rozpaczały pierwsze
Mamy przykład z Bliskim Wschodem ale nie tylko ,jak widac
Btw ja lubię gry o Superbohaterach
Ewolucja Pajączka


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No, ale tak to jest, że patusów się głaszcze po głowie zamiast coś robić, a takie dzieciaki czy współmałżonkowie przez to mają przesrane.


Najdobitniej widać w Europie brak prawa w kwestii ochrony granic. Wystarczyłoby, żeby zaczęto strzelać do nielegalnych imigrantów próbujących przekraczać granicę i już problemu by nie było. Tak to każdy ma w dvpie i robi co chcę.

To samo było we Francji i napadami na ciężarówki w Calais. No kurfa, żeby nie zrobić z tym porządku to był śmiech na sali. Francja ma do dyspozycji setki tysięcy żołnierzy i policjantów.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2019-09-20 23:52:56
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium