SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Szanowna Lożo tego zacnego Spamu, dziękuję za zaangażowanie w moją sprawę, wpłaty i rozsyłanie dalej :) Jest dobrze, pieniądze wciąż wpływają i jestem pozytywnie nastawiony w kwestii zebrania całej kwoty. W razie czego można przedłużyć zbiórkę.

Wczoraj miałem przymiarkę do dwóch wózków Ottobock Juvo B5 - jeden skonfigurowany inaczej, a drugi inaczej. Jeden w bardziej podstawowej wersji z napędem na tył a drugi z napędem centralnym i w konfiguracji której kwota wyrwała mnie z kapci - 110 tys. zł Oczywiście część tego osprzętu byłaby mi niepotrzebna, ale to taka wersja prezentacyjna.

Ja chcę mieć model z napędem na tył z wyprofilowanym fotelem sterowanym elektrycznie pod różnym kątem, el. sterowane podnóżki i specjalny sterownik. Do tego dochodzą indywidualne przeróbki. We wtorek będę testował wózek/wózki firmy Meyra, a za jakiś czas jak sprowadzą od producenta jeszcze inne dwa wózki innej firmy.

Po przetestowaniu wybiorę ten jeden, który będzie dla mnie najlepszy.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nie oglądałem, ja to chyba tylko raz oglądałem FEN i chyba wtedy nawet lekko wstawiony byłem.

Jakoś wolę KSW, ale będę oglądał GROMDA 2, bo ostatnia była fajna.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-22 20:21:59

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni w Lublinie czarni zawinęli chłopaczka który mial na gromadzie walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No to lipa, bo może jaki dobry był. Ostatnio to z Lublina chyba jakiś Lodówa walczył.

Pyerdole chyba przestanę walić konia, bo motywacja i nastrój siada. Szkoda, że qw3rty się nie pokazuje, bo dobrze był obcykany z tymi mechanizmami neuroprzekaźników.

Ostatnio zaczyna mi się podobać muzyka elektroniczna.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-22 21:15:32

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
Jak gadam, gdzieś przez internet z dupami zza granicy to latino/ebony > white, jeśli chodzi o charakter.



Zawsze Ci mowilem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja lubię zwłaszcza latynoski, brazylijki i wenezuelki, spotkalem tez z Ekwadoru.
Ich temperament i podejscie do zycia itd bardzo mi pasuje, diametralnie inne od Polek i ogolnie bialych.
I nie cierpia na czeste bole glowy if you know what I mean.
Kumpel pobral sie z brazylijka w 2010, powiedzial mi ze chyba na dwoch rekach moglby policzyc ile razu nie czula sie w nastroju na seks od kiedy sa razem. O bolu glowy przed pojsciem do lozka nie slyszal od niej nigdy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jacob2904
No to lipa, bo może jaki dobry był. Ostatnio to z Lublina chyba jakiś Lodówa walczył.

Pyerdole chyba przestanę walić konia, bo motywacja i nastrój siada. Szkoda, że qw3rty się nie pokazuje, bo dobrze był obcykany z tymi mechanizmami neuroprzekaźników.

Ostatnio zaczyna mi się podobać muzyka elektroniczna.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-22 21:15:32


Mi go nie szkoda bo napadł starszą kobiete
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
zabstyl
Ostatni w Lublinie czarni zawinęli chłopaczka który mial na gromadzie walczyć


Stop rasizmowy, murzyni do indii, zostawcie białych w spokoju.


Grind - no własnie... polki to takie se...Najbardziej mnie rozp*****la jak jakaś mówi "nie dam Ci,bo nie będziesz mnie szanował"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Co do "czarnych" dziewczyn to ja od daaaawna kochałem się w tej pani




Mel B że Spice Girls zayebista
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium