SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Bane, no mi się właśnie ta nazwa "Efes" skojarzyła z filmikami, które wrzucasz i pomyślałem sobie, że oleje te rynkowe kebsy i pójdę trochę dalej.
Aczkolwiek wybrałem trochę niestandardowo, bo wjechał kebs z frytkami i serem żółtym (bo całym dniu zwiedzania jak najbardziej się należał )

Grind, to Ty teraz pewnie cieszysz się większym powodzeniem u kobiet z racji na mniejsze wymiary, ale wciąż dobre jakościowo, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam ale ogólnie mam wstręt do żarcia ostatnio

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Może jedz tyle ile potrzebujesz. Dlaczego lepiej się czujesz przy większej masie? Chodzi o względy fizyczne czy psychiczne?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja nigdy nie odczuwałem tej niby zasady że kobiety nie lubią wielkich. Zawsze się kręciły a nawet kręciły się właśnie z powodu rozmiarów

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Agares sam ze sobą, psychicznie. Lubię być wielki
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
grind
Mogłbym nabić znów ale w tym wieku po szybkim spadku wagi to byłoby w ch** niezdrowe dla serca i ogólnie organizmu


Powiem Ci, że takie przejadanie się jak ma masie nie jest dobre niezależnie od wieku. Ja wiem sam po sobie, dlatego już nie planuję takiej typowej masy z żarciem ton jedzenia, tylko delikatna nadwyżka bez napinki.
Ale wiadomo jak jest, psycha siądzie i trzeba będzie żreć, by szybciej urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja też Grind. Ja kiedyś przed studiami, gdy zbyt wielki nie byłem i miałem też z 30% bf to czułem się mniej pewny siebie. Zawsze chciałem być wielki, wtedy czuję się bardziej pewny siebie i jak jest dym to wiem, że sobie poradzę i w sumie patrząc w lustro wolę widzieć siebie jako takiego większego kolesia.

Teraz schodzę do 85 kg, bo wtedy chyba będzie lepsza rzeźba, ale jem normalnie z delikatnym bilansem ujemnym.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-25 21:44:14

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Generalnie z kobietami to x moich obserwacji jest tak, że mówią że wielkich nie lubią i na zdjęciach im.sie nie podoba ale w realu zobaczą i już się podoba

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Chyba bardziej nie lubią wielkich nalanych

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ostatecznie to rzecz gustu wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium