SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kurde lipa, bo coś Yoshiego długo nie ma. Ile to już? Z miesiąc?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
e2e4
naprawde patrzysz na sport przez pryzmat własnych uprzedzeń?


tak , niestety ale tak czasem się tak zdarza wstydzę się tego ale tak jest

ale na swoją obronę pragnę dodać że nigdy nie ukrywałem że jestem chvjem

pozdrawiam
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bejn, on o wiele więcej robi dla kraju podkreślając teraz na każdym kroku skad pochodzi niz gdyby byl nadal jednym z kilkudziesieciu tysiecy patrolujacych Kijow.Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak morale a on na pewno na nie wpływa, a jak wygra, to już w ogóle.Ale zawistnicy będą widzieć tylko kasę.Jako ojciec 3 dzieci byl ze służby zwolniony a mimo to się zglosil.Szacun za taką postawę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Kurde lipa, bo coś Yoshiego długo nie ma. Ile to już? Z miesiąc?


no długo niestety i ten kolega który się tutaj odezwał w jego imieniu też raczej stary wiarus ale już nieaktywny tylko na prośbę Yoshiego bo się pojawił tylko na chwilę ... tak sądzę i nie ma się kogo dowiedzieć
co i jak rzeczywiście czasu sporo z tego co ten kolega pisał to z Yoshim ciężko było
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Widziałem go dostępnego na messengerze, więc żyw, mógłbym napisać i spytać ale nie chce też za bardzo prywaty mu naruszać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Bejn, on o wiele więcej robi dla kraju podkreślając teraz na każdym kroku skad pochodzi niz gdyby byl nadal jednym z kilkudziesieciu tysiecy patrolujacych Kijow.Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak morale a on na pewno na nie wpływa, a jak wygra, to już w ogóle.Ale zawistnicy będą widzieć tylko kasę.Jako ojciec 3 dzieci byl ze służby zwolniony a mimo to się zglosil.Szacun za taką postawę.

A ja ci powiem tak ,patrząc na to co się dzieje (ukry sobie cały czas "hulają" pomiędzy ukrolandią a Polską ) śmiem stwierdzić że tam wcale nie jest tak niebezpiecznie jak trąbią o tym w mediach
Btw Adrian, Yarek , czy Pinokio w życiu by tam nie pojechali jakby było tam tak groźnie ,a przypominam że sobie podróżowali pociągiem np do Kijowa , poza tym Johnson także sobie spacery po "strefie wojny " urządzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ale wiesz, że w Polsce w 39 też sklepy były otwarte, ludzie chodzili do roboty itp?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sorry ale dla mnie to nie ma nawet porównania
Btw komik non stop Jęczy w telewizji
A etinzon jest tak bardzo pochłonięty obroną kraju że postanowił się ..... Rozwieźć
Tak jakby to był akurat czas i miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
polskie elity byly tak pochloniete obrona kraju ze uciekly do Rumunii
chociaz wg mnie to fake, jak niby samolotem wylecieli jak byla wojna i niemieckie samoloty strzelali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
e2e4 kolego ja Usyka nie lubię z prostego powodu po prostu pokonał Głowackiego a jako sportowca podziwiam i uważam że jest jednym z najlepszych na świecie a jeżeli pokona AJ po raz drugi to kto wie czy nie najlepszy może tylko Fury lepszy

a jeśli chodzi o AJ to jest przereklamowany
i przegadany Cygan i Alabama znacznie lepsi przynajmniej udowodnili że mają jaja i dali zaj**istą trylogię , zwyczajnie a-j to dla mnie kunktator chciał przycwaniaczyć i pulchny aczkolwiek zdolny Meksykanin pokazał jak się sprawy mają
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium