SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ciekawe jakby wypadł boks birmański vs muay thai, kto by wygrał, bo birmie właśnie uderzenia głową i walenie w jaja jest czymś normalnym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No i podoba mi się to, że będą walczyli bardziej różni zawodnicy, a nie typowi MMA i będzie można se porównać jak czysty bokser walczy tym co głównie np. MT ćwiczył, bo piszą "Są przedstawiciele kickboxingu, MMA, BJJ, boksu, muay thai, K1, Combat 56 czy karate!"

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bedą walczyć kelnerzy co nic w MMA nie mogli ugrać więc sie z tym turniejem nie zapędzajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No właśnie ciekawe kto tam będzie walczył, bo nie sprawdzałem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dobra sprawdziłem gości z MMA to rekordy na sherdogu mają słabe typ 4-3, 0-1.

Tam dwóch gości z BJJ startuje choć nie wiem czy coś ugrają?

Ciekawe jak se gościu z Combat 56 poradzi - system walki wręcz stworzony dla polskich oddziałów specjalnych przez majora Arkadiusza Kupsa na początku lat 90. XX wieku. - będzie brutalna weryfikacja?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Biorąc pod uwagę że zabronione są tam wszelkie "combatowe" techniki to nie wiem co kierowało combatowcem żeby zgłosić się do tego turnieju

W temacie o Wotore na 4 stronie zrobiłem kopiuj-wklej zasad


Zmieniony przez - Puar w dniu 2020-01-18 18:47:52

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To jest dokładnie to samo co było z Kali Tudo na początku ubiegłej dekady. Ci ,którzy byli za ciency na ufc/pride wymyślili sobie walkę na broń biała , że niby to jest jakiś krok na przód. Każdy chce być mistrzem czegoś, więc wymyślają tkaie formuły walki, żeby mogli się tam sprawdzić zawodnicy, którzy są nikim na światowym poziomie.

Kiedyś też mma<boks i mówili, że k1/mma to prawdziwi twardziele, a nie to co bokserzy, którzy tylko walczą na ręcę w rękawicach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sport to sport a walka to walka
niby podobne ale to dwa różne światy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No też prawda, ale combaty fajnie by było zwertyfikować, bo jeśli to jest mma+brudne sztuczki to fajnie, ale jeśli to są techniki wkładania palca w odbyt jak oko za daleko to jednak nei spodziewałbym się rewelacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja też nie jestem jakoś przekonany do tego Wotore. Bez tv i sponsorów się nie rozwiną, a wątpię, by ludzie pchali się tam drzwiami i oknami, żeby oglądać te walki. O Wotore wiedzą chyba głównie tylko osoby mocno interesujące się MMA i sportami walki - to wąska grupa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium