SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
zabstyl
Dlatego trzeba mieć koleżanki


Jak Ci sie udaje mieć koleżanki od dupcingu, które nie chcą później czegoś więcej?

Ja nawet kombinowałem, gdzie sobie dupę tylko do stukania na boku znaleźć po internetach, ale nie wiem gdzie :-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Takie się same znajdują, ja nie wiem o czym Ty mówisz. Trudno to znaleźć taką co na poważnie coś chce sobie życie układać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To ja mam odwrotnie ;/
Ostatnio mnie dorwała bizneswoman po MBA, która wyczynowo lata w różne sporty i prowadzi dwie firmy. Myślalem "oho! bedzie dupcink i nic więcej", a gdzie tam! Wiązać się chciała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ha ja mam kompletnie na odwrót. Co chwila jakieś oczko tu oczko tam, karteczki z numerem, a może byś mnie odwiedził. Zwłaszcza od momentu jak dojehalem ponad 115kg.
Niby baby mówią że nie lubią koksow, a ilość chętnych na dupcing to mi wtedy wzrosła chyba o 200%. Żadna koksow nie lubi póki na żywo nie zobaczy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Aaaa... no to, to tak, ale takie coś się nie liczy proszę ja Ciebie. Tutaj chodzi o uniwersalne metody do zaimplementowania u każdego, a nie koxowanie. Za kiedy ja tako masę zrobię, druga sprawa to zauważyłem, że im mam lepszą formę tym bardziej tępe dzidy za mno latajo, a te ogarnięte raczej źle patrzą na koxów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale ogarnięte na dupcing nie potrzebne. Im głupsza tym mniej problematyczna
Ostatnio w piątek się jedna z roboty naj**ala i dzwoni do mnie o 4 rano żebym przyjechal do niej bo chce, żebym zerznal ja w dupę
Włączyłem głośnomówiący żebyśmy się ubawili z moją, moja powiedziała w końcu że ale on teraz nie może, bo będzie moja dupę rżnąć Laska chyba wytrzeźwiała od razu chyba, ale co się uśmialiśmy to moje. Zobaczę co będzie w tym tygodniu jak wrócę do roboty, bo jeszcze jej nie widziałem od piatku


Zmieniony przez - grind w dniu 12/1/2019 4:06:50 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No niby nie, ale te mniej ogarnięte trudniej spławić ;/
Plus do tego zauważyłem taką dziwną prawidłowość, że lepiej mi jest w łóżku z inteligentnymi. Może po prostu chodzi o to, że mam poczucie większej zdobybczy...? Nie wiem


Druga sprawa to mnie zależy na dyskrecji,a głupie gadają o tym do siebie i potem człowiek wychodzi na k***iarza :(


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-12-01 16:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
U mnie jak mi w łóżku zależy od tego jak partnerka daje, jak zaj**iście daje i jest namiętna, chętna, utalentowana, to super. Intelekt mi w łóżku chyba nie gra roli

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No u mnie sporą ;/ Jak słyszę tępy głos albo , że dupa nie jes tinteligentna to odrazu mi się odechciewa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ale z takimi d****ami to ja się nigdy nie tarzalem, bez przesady.
Chodzi mi o to że nie musi być wybitna, w sensie wiesz, super intelintna lub wykształcona. Normalna jest ok.
Takie tępe jak mówisz to tylko do laski się nadaja

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium