SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Idę na pomoc e-przyjacielu zabstyl!!!

Generlanie, jeśli chodzi Ci o pracę to najłatwiej jest wejść jako front-end developer. Pracy w aplikacjach webowych jest najwięcej i najłatwiej tam złapać robotę, także polecam:
1. html/css3
2. javascript
3. framework css najlepiej bootstrap
4. framework javascript - najlepiej react, a potem angular albo vue
5. potem weź się za backend i najlepiej zacząć od PHP ,bo pensje poszły w górę i nie odbiegają od innych języków, a pracy jest najwięcej i będzie tzw. full-stackiem co ułatwi Ci zdobycie pracy, bo oni są najchętniej zatrudniani
6. Potem możesz pójść właśnie w androida i zacząć od javy/kotlin(bardziej przyszłościowy, bo java do będą głównie korpo)
7. Python to głównie AI i machine learning, więc trudno będzie znaleźć robotę w czymś innym, a do tych dziedzin potrzebujesz dodatkowego wykształćenia z matematyki albo statystyki do big data.
8. C/C++ ciągle są dobrze płatne, ale to całkime inne języki i trudniejsze od pozostałych

To jest najszybsza droga, żebyś zaczął zarabiać dobre pieniądze i wszedł jak najszybciej w branże.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-07-09 14:02:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wielkie przyjaciele!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Generalnie na Udemy masz kursu po 10-12 $ . Jak są droższe to nie kupuj, bo zawsze są promocje.

sprawdzaj ten link http://999coursesale.com/

Jak jest dogodna cena 10-12$ to kupuj. No i tak z 15-20h tygodniowo poświęcaj na naukę i po 3-6 miechach możesz już startować, gdzieś. Jka się nauczysz jeszcze WordPressa, który jest łatwy to mozesz dostać szybko robotę w jakiejś agencji reklamowej tymczasowo za jakieś przyzwoite hajsy w miarę. Nie będzie to programowanie, ale tak z 25zł /h możesz dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Chłopaki, przechodzę na studia fizjo. Idę za głosem serca, biorę dziekankę na infie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3-6 miesiecy? Myslalem ze sporo dluzej to trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
SzK - życzę powodzenia, jeśli to jest Twoje powołanie.

Zabstyl - jeśli uczysz się z konkretnych kursów z udemy te 15-20h tygodniowo i jest to raczej praca codziennie, a nie tylko weekendami, czyli te 2-3 h dziennie to ogarniesz. Możesz nawet po nauczeniu się samego htmla i css zacząć łapać jakieś zlecenia na proste strony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Zabstyl, jak jeszcze studiujesz to spróbuj jakieś staże i praktyki atakować. Tam wiele nie trzeba, a ze statusem studenta o wiele łatwiej znaleźć coś na początek. Jak się już wkręcisz w środowisko to pójdzie z górki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, najgorzej znaleźć pierwszą pracę, bo juniorów jest sporo, a ofert mniej. Chyba, że dojdziesz do poziomu mid-level to robota czeka otworem. Na początku dobrze zaproponowac pracodawcy, że weźmiesz pensje z dolnych poziomów widełek, bo szybko i tak dostaniesz podwyżkę. W firmach renegocjacji stawki 2x w roku to standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
W zeszłym roku miałem 22pln/h brutto w ostatnim miesiącu pracy, na umowie zleceniu, w supporcie. Jak pytają o stawkę przy stażu to najlepiej dawać ok. 20/h, przynajmniej w warunkach krakowskich. Max. 3, 4 miesiące na takiej stawce się pomęczyć i jak już wejdziesz w temat to można atakować o podwyżkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sepko
Trochę rzuca się oczy postawienie obok siebie zwrotu "minimum finansowe" a następnie podanie kwot 10k-15k na rękę
Niemniej z tego co kojarzę, to jesteś z Warszawy a sam wiem z autopsji, że w stolycy są większe zarobki, ale i jeszcze większe wydatki


Może uściślę - dla mnie to taka kwota, która pozwala żyć dokładnie jak ja chcę bez większego martwienia się o pieniądze. Czyli np w moim przypadku kupuję sobie takie jedzenie jakie lubię, jeżdżę dużo taxami/uberem itp. To jest oczywiście swojego rodzaju wygodnictwo, ale mi ono bardzo pomaga. Póki co jest tak, że żyje dokładnie w ten sposób, ale nie jestem w stanie za bardzo nic odłożyć. Żyję rozrzutnie, ale bez przesady. Po prostu lubię podejmować decyzję bez myślenia o kasie - czyli nie myśleć czy wziąć taxę, czy wypożyczyć samochód, czy kupić czekoladę którą ubóstwiam itp.

I oczywiście z oszczędnością to nie ma nic wspólnego, ale wygoda życia ogromna. Jednak przy obecnych zarobkach wydaję za dużo i muszę to zmienić.

Jacob2904
7 k na rękę to w chooy, a twój brat 12 k. Gdzie wy pracujecie lol. Ja na razie dostaje 1700 zł na rękę, ale mam zniżki studenckie i mieszkam w akademiku i da się wyżyć, a też duże miasto, choć nie tak drogie jak Warszawa. Jak bym miał 7 k na rękę to masakra, nie wiem co bym z tym zrobił, chyba bym odkładał na mieszkanie.



Ja pracuję w domu mediowym jako tzw media planner/buyer, mój brat jest analitykiem danych. W pierwszej robocie po studiach miałem 1800 na rękę, więc luz.

Najlepsza rada jaką mogę dać ludziom w "pierwszej robocie" to niepatrzenie na kasę ale na potencjał branży. Mnie to podejście trzymało na początku i się nie zawiodłem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium