SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nie bardzo mi on w sumie potrzebny, ale chcialem zeby panstwo mi oddalo pieniazki ktore mi zabieralo co miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Niestety, kasy zabrakło, bo trzeba było dać patusom siedzącym na zasiłkach i PiSowcom na stanowiskach w państwowych spółkach, które często przynoszą straty i działają do dvpy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ukraińców jeszce wzięliśmy na swoje utrzymanie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja już oszczędności jako tako zabezpieczyłem. Ostatnio złotą monetę spieniezylem i byłem do przodu o jakieś kilkanaście procent ponad 400 zł na pół uncji. Po jakimś czasie reszta poszła w złoto, srebro (zeszło w okolice 18 dolarów za uncje, spread na monety to jakieś kilkanaście procent), obce waluty i jedna kolekcjonerkę, które po latach nieźle potrafią zyskać na wartości, teraz tylko czekać na aż mi to wszystko przyjdzie. Ponad 15 k złotych zdywersyfikowane i w środkach w miarę płynnych. Jak się uda dostać wszystkie stypendia to będę w stanie odkładać jakieś 3,5 k miesięcznie, a w najgorszym wypadku liczę, że będę odkładał 1000 zł. Oszczędzanie się udaje, ale trzeba pomyśleć jak zwiększyć zarobki, a nie jedynie ograniczać wydatki.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Nie uwierzycie
gadałem z konfederata, jego żona pracuje w burdelu, wiecie, że jak przychodzi ukrainiec to nie musi płacić?
taki to właśnie kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
Ukraińców jeszce wzięliśmy na swoje utrzymanie.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Kojarzycie tego Denisa Załęckiego? Grozi Omielańczukowi, że go zaj**ie, bo Omielańczyk powiedział, że Denis zasymulował kontuzje xD











Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-10-15 20:25:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
don_eladio
Kojarzycie tego Denisa Załęckiego? Grozi Omielańczukowi, że go zaj**ie, bo Omielańczyk powiedział, że Denis zasymulował kontuzje xD












Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-10-15 20:25:30

Dla mnie to ustawka , widzę że już normalni sportowcy (Wrzosek , Parke może teraz Omielanczuk ) chcą "wejść " w światek pato MMA i zacząć naprawdę dobrze zarabiać , bo piniendze w Pato MMA są nieporównywalne do gaż jakie np dostają w takim KSW np
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Być może, ale to wygląda trochę chxjowiej nawet bym powiedział, ale kto wie.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek !
pilek ... zzzzzzzzuuuuu !



?feature=share


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 10/15/2022 9:39:13 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium