SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja w sumie też bie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prosiak Opowiec kogo w dupę ruchami na dworcu na spiocha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
A jakbyś chcial? Alpha cino wygląda jak pisda

Napewno lepiej imo niż ci dwaj razem wzięci
Tak na szybko z aktorów Clooney, Statham , Brosnan, Van Damme , Stallone nawet Ben Affleck czy Kevin Costner albo Don Johnson dla mnie wyglądają/wyglądali (jak byli młodzi) dużo lepiej niż te dwie cipy
Btw no ale nie przeczę że oni także mogą mieć powodzenie u kobiet ,ten morrone np
Ale ja bym takiego ryja mieć nie chcial
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Brosnan chyba najlepiej z tych co opisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388

Co do Brosnana to jego żona nieźle się roztyła a on prawie się nie zmienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
o kurva.... ale wtopi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A co do chadów to ci dwaj imo dobrze wyglądają (przypomniał mi się Prison break i chyba sobie odpalę od początku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ło tak




albo tak







Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/25/2021 7:39:05 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane158
pilek
A jakbyś chcial? Alpha cino wygląda jak pisda

Napewno lepiej imo niż ci dwaj razem wzięci
Tak na szybko z aktorów Clooney, Statham , Brosnan, Van Damme , Stallone nawet Ben Affleck czy Kevin Costner albo Don Johnson dla mnie wyglądają/wyglądali (jak byli młodzi) dużo lepiej niż te dwie cipy
Btw no ale nie przeczę że oni także mogą mieć powodzenie u kobiet ,ten morrone np
Ale ja bym takiego ryja mieć nie chcial


Bena Afflecka to ostatnio jakaś siksa olała na tinderze dla bogaczy a on sie spłakał w filmiku na jej instagramie ahahaaaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dzięki Pilek za życzenia, no ja to chciałbym wyglądać tak jak ten co Zabstyl go wkleił kiedyś Connor Murphy, bo widać, że na niego laski lecą




No i Ricky Martin, pod jego teledyskami laski piszą, że jest mocno hot.


To teraz ja. Ile dałbyś Zabstyl Connorowi Murphyemu i Ricky MArtinowi w skali od 1-10?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium