SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jest to jakiś powód

żeby ino lekarstwo nie okazało się gorsze niż choroba
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
może dlatego że trzyma od nas kacapów z daleka

Znowu za dużo massmediów
Przecież to dokładnie to samo co (znienawidzone )"kacapy " , kultura , język (chyba wiesz jakim językiem posługują się ukrole w większości ) zachowanie ,dokładnie to samo,niczym się nie różnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
znowu za dużo komiksów, a za mało wiedzy ogólnej.Nie wiem czy zauważasz że to są 2 odrębne podmioty, o zupełnie różnych aspiracjach i innych kierunkach w polityce.Dodatkowo pozostają ze sobą w konflikcie co już wskazywać może że czymś się roznia.wspolny język to ogniwo które akurat nie decyduje że te dwa kraje to to samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja nie mówię o kraju, aspiracjach i ich "wojnie domowej ", tylko o tym że mentalnie ukrole nie różnią się niczym od kacapów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
oj chyba nie

po mojemu Kozacy "odrobili lekcje"

sprytniej i roztropniej prowadzą sprawy
oczywiście przy wydatnej pomocy zachodu
i kto wie może im się udać wyjść z tej całej awantury z zyskiem , mimo że są potraktowani instrumentalnie przez "sojuszników" aby rozwiązać problem z Rosją to jeśli mądrze sprawy poprowadzą to spadnie im z pańskiego stołu znacznie więcej niż tylko okruchy , kto wie może nawet się najedzą do syta ... no nie to żeby zaraz wszyscy , ale zawsze

czyli rzecz dla nas nie do osiągnięcia
my zawsze tylko potrafiliśmy się usłużyć "przyjaciołom" a potem kopa w dvpę i chudo nam było
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
po mojemu Ukraina musi być średnia
Bo słaba Ukraina będzie również słabym buforem między nami a Moskalami
a przy tym będzie podatna na ichnie wpływy
no i będzie olbrzymim zapleczem ludnościowym do wędrówki ludów za chlebem , a że do nas najbliżej i jedyny rozsądny kraj w okolicy ...
a silna Ukraina może stać się z "przyjacielem" wrogiem , może nie takim otwartym wrogiem ale powiedzmy takim "przyjacielem" jak Niemcy , a dwóch takich przyjaciół po obu stronach granicy to aż na to szczęścia i możemy nie zdzierżyć tego

a średnia Ukraina to w sam raz , na głowę nam nie wejdzie , ale sama sobie na głowę Moskalom wleźć nie da , no i będzie tam szło żyć to i ludzie się rozchodzi nie będą aż tak bardzo , i będą nas potrzebować jako przyjaciół mniej lub bardziej , a "potrzebowanie" w polityce jest bardzo ważne ... cementuje lojalność
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
znowu za dużo komiksów, a za mało wiedzy ogólnej

Jeżeli twoja "wiedza ogólna " polega na przyjęciu 4 dawek szczypawki to ja dziękuję za taką" wiedzę ogólną "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Panie prosiaku ja ich nie odróżniam dla mnie
Ukry , kacapy , kaukazy i gruziny i bialorusiny to jedno i to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
nie odróżniasz bo na geografii nie uwazales, może już wtedy bardziej ciekawiły Cie wizję Krolestwa Niebiańskiego. to nieistniejące państwo akurat znasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ty się o moją" geografię" nie bój
Lepiej leć po kolejną dawkę
Chroń innych i siebie











Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-07-24 22:44:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium