SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a tam trochę nazizmu nigdy nikomu nie zaszkodziło ... "trochę" bo co za dużo to ... to się Europa spali i kawał świata przy okazji , ale tak troszkę troszeczkę tyci tyci to kto wie może nawet zdrowo by wyszło
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Zawsze powtarzałem, że Hitler skończy tak jak Napoleon, al ekuhwa śmiali się, teraz ja się śmieje z nich czytają Grynta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W jakim sensie jak Napoleon?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Uwierz mi ,że będzie gloryfikowany jako wielki polityk i wuc

Tym bardziej jak rzymianie będą w tej sytuacji, w której byli w 19 w.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-11-27 21:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tam za małego go nie uważam

Coraz dalej w las coraz więcej ludzi spogląda na różne kwestie obiektywnie lub bez ładunku emocjonalnego

Poza tym zaufanie do elit, mediów i różnych dziedzin nauki maleje, nie bez powodu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mi tam się podobało odnośnie tych wątków związanych z nazizmem, bo coś jest na rzeczy w kwestii zatajania i przeinaczania pewnych faktów. Zawsze to inne spojrzenie na historię.

Pilek, a czemu Polakom w ostatnim czasie tak drastycznie teść spadł?
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Najgorzej jak jest ładna baba, z dobrą dupa ale śmierdzi jej ust. Kompletny turn off ja p******ę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dobre pytanie. W usa spada o Atrazyny, a u nas to chxj wie, ale mamy najniższy w Europie tylko holendrzy mają chyba niższy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
To samo mam z smrodem z japy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No jak z gęby śmierdzi to czerwona kartka

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium