SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Bane ty wspominałeś, że dziennie czteropak walisz czy to prawda, bo kiedyś wspominałeś i nie wiem czy mi się pomyliło czy coś, ale z tego o wspominałeś mówiłeś, że bierzesz na spanie czy coś i ci się śpi dobrze. Kurde czteropak tak dzień w dzień to nie wiem czy bym dał radę, chyba kwestia przyzwyczajenia, ale i tak chyba bym średnio pracował i na ogół alko unikam.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-01-01 00:46:59

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Jacob2904
Bane ty wspominałeś, że dziennie czteropak walisz czy to prawda, bo kiedyś wspominałeś i nie wiem czy mi się pomyliło czy coś, ale z tego o wspominałeś mówiłeś, że bierzesz na spanie czy coś i ci się śpi dobrze. Kurde czteropak tak dzień w dzień to nie wiem czy bym dał radę, chyba kwestia przyzwyczajenia, ale i tak chyba bym średnio pracował i na ogół alko unikam.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.





Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-01-01 00:46:59

No właśnie pyerdolnolem czteropaka i idę spać , wódki nie ruszam jakby co , a takie piwko to usypiacz zayebisty , śpi mi się zayebiscie (tylko taka moja rada i przestroga ) , od1 do-4 piw i starczy na sen bo można się wj**ac
Pzdr i Wszystkiego Najlepszego
Btw tak naprawdę to jak nie jesteś przyzwyczajony to już jedno /dwA cię uśpią jak dzieciaka a to imo lepsze niż chemia i leki które są imo syfem



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-01 01:01:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 127 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3241
Po 4 to sie naj**iesz jak nie pijesz, zamiast wstac wyspany to wstaniesz zajechany i bedzie suszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
No to zobaczymy jutro sprawdzę, czy kac jest i czy przeterminowane sprawia, że większy czy coś. Z tym, że 2 z 4 to były Portery 9,5%, więc trochę więcej niż normalne piwka co mają 5%. Ja na ogół alko unikam, bo niestety, kiepska jest wydajność, a chce dużo w zakładzie porobić i wolałem mieć te piwa z głowy, żeby nie siedziały, a akurat sylwester jest to się je zużyło.

mmamiszczu pojawiaj się częściej kolego i spraw sobie jakiś awatar, bo brakuje tutaj ludzi w spamie.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31474
spoko Agares
raczej nie przewiduję
zresztą samego ogarniania żeby wyjść na prostą przede mną jeszcze miesiące
znam swoje miejsce

myślę że na święta ale te wielkanocne powiem dobra wyszedłem na prostą i zaczynam jechać od zera od nowa , budujemy życie od nowa ... na razie to jeszcze jestem niesiony zapałem neofity jeszcze jestem na entuzjazmie , sądzę że kłopoty i kryzysy przede mną , no zobaczymy jak się sprawa potem potoczy
bardzo dużo pracuję sam ze sobą
przepracowałem sporo problemów sporo spraw
wiele przemyślałem
zupełnie inaczej zaczynam patrzeć na życie na alkohol w tym życiu , bo największym problemem nie jest przestać pić tylko przestać myśleć o alkoholu pozbyć się go z głowy po prostu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Najlepszego w Nowym Roku Panowie! Oby był lepszy
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
No najlepszego. U mnie wygląda na to, że na razie zapyerdol będę miał u siebie straszny z początkiem tego roku. Powiem wam, że te piwa to kaca żadnego nie miałem ani nic. Rewolucji żołądkowych też nie, co do smaku to ciężko powiedzieć, jedyna różnica taka, że piana się długa trzyma, także można pić przeterminowane śmiało. Jeszcze odnośnie spania, to zasnąłem dość szybko, ale raz się obudziłem i było mi ciepło to sobie okno na chwilę otworzyłem. Jak brałem hydroksyzynę to efekt lepszy, się spało mocniej, nie pamiętam czy zasypiało się tak samo łatwo, ale jak już się zasnęło to był to sen głęboki i nic mnie nie mogło obudzić. Może to też zależy u kogo - u jednego lepiej piwo zadziała, u innego co innego.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Agares dla mnie portery to trochę hardkor ja piję 5 % tylko
Btw
Trafiłem na to przypadkiem ale coraz bardziej jestem sceptyczny odnośnie szczepień


ale wiadomo każdy zrobi co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Noo coarrz gorzej to wygląa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Pilek ja pyerdole te szczepienia ,swoją dawkę mogę oddać chociaż jak kto tam sobie chce niech się szczepi , ode mnie odnośnie szczepień ,to moj wybór i moja sprawa i tego już się trzymam
Btw spadam pzdr


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-01-02 00:17:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium