SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestanę na bankxd tak mam, że jak wpadam w panikę to od razu nie umiem oddychać. Wiem, wstyd mieć prawie 16 lat i nie umieć pływać ale to silniejsze ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale spróbuj, przecież jak na mieliznie to wypróbujesz to i tak w każdej chwili możesz wstać i się nie utopisz, bo bez problemu możesz wstrzymać oddech na minutę, a jak opadniesz to na płytkiej wodzie bez problemu wstaniesz w 2-3 sekundy?

Taka anegdota, że niemowlaki do 6-8 miesiąca potrafią pływać i wynika to z czasów funkcjonowania w płynie owodniowym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
Agares25
Na początek nauki pływania wysocki dobrze jest poćwiczyć swobodne unoszenie się na wodzie na plecach. Nabierasz powietrza w płuca (większa obj ciała - większa siła wyporu) ręce dajesz wyprostowane za głowę i czujesz siłę wyporu, która cię unosi i można to poćwiczyć na mieliznie. Jak jesteś chudy to masz większą lipę, bo tłuszcz ma niższą gęstość od wody przez co siła wyporu jest większa i ciężej się unosić.

Bez przesady , ja w podstawowce wazylem 40 pare kg ,jak mniej wazysz to wolniej idziesz na dno i kladzenie sie na plecach w czasie plywania to jest najlepsze wyjscie, w razie zmęczenia lekko pomagając sobie rękoma, mozna lezec i odpoczywac ,glebokosc nie ma znaczenia tylko sie nie mozna bac ja na mazurach np. sobie tak na jeziorze(jak nie ma fal) to moge tak lezec i lezec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moja matka w macicy chyba miała szlak turystyczny bo z kolei na dużych wysokościach, w górach itp. Czuję się zaj**iscie. Co do głębokości to nie chodzi o głębokość wody, ale o to gdzie ona mi sięga. To jest automatyczne, że zaczynam się dusić i nie wiem co robić. Kiedyś rodzice myśleli, że to jakaś fanaberia i mnie zaciągali do wody, aż właśnie ojciec mnie wpakował na siłę i zacząłem się dusic i wtedy dopiero stwierdzili, że chyba nie udajexd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tego wstydu to bzdety. Sporo Polaków nie potrafi pływać, sporo nie ma dostępu do basenów, u mnie tego nie było i trzeba było dojeżdżać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie wstydz sie, nie ma sensu. Po co sie przejmowac opiniami obcych ludzi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie, nie ma sensu. Jeden wie to drugi tamto, jeden ma takie umiejętności, a inny potrafi robić coś innego. Ty umiesz grać na skrzypcach, inny umie pływać. Na przykład mnie w sumie nie obchodzi czy ktoś czegoś tam nie umie, czy umie ważne żeby był w porządku wobec mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niby tak ale mnie wk***ia niemiłosiernie jak nad czymś nie panuje. Ale taki basen to by mi się przydał bo woda to jest niasamowita ulga jeśli chodzi o bóle nowotworowe. Najlepiej działa ciepła, ale taka letnia też daje radę. Tylko, że ja właśnie poza prysznicem, wanną i butelką wody się boję.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-12 23:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym miał własny basen to bym z trzy godziny dziennie pewnie w nim spędzał i chciałbym kiedyś jakąś łodzią wypłynąć gdzieś daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ciekawi mnie jakby whittaker walczył! Gdyby był w 100% zdrowy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium