SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Sepko o kastrowaniu u mnie nie ma mowy ,
(suczkę nawet bym raz w jej Życiu "dopuścił"aby miała maleństwa ) ogonka bym nie obcinał żadnemu psu , tylko ewentualnie uszy, ale tylko po to aby się żadna infekcja nie wdala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Można wspomnieć, bo to było ledwo co, a nie 200 no lat temu jak z feancuzami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Sepko, tak to było coś w tym stylu, że część kasy - jakieś 30 tysięcy na kawalerkę dałem ja (15-20% całości, to była naprawdę dobra okazja, bo trochę na uboczu, ale do mojego miejsca pracy blisko), reszta była od rodziców z rodzinnego biznesu przy którym pomagałem w weekendy i wakacje (wynajem, noclegi itd.), ustaliliśmy, że przez 2-3 lata zysk pójdzie na moje mieszkanie, w poprzednich latach, gdy pracowałem szły na remont ich domu itp. itd. ale pewnie z ich emerytur też trochę kasy poszło. Nic w życiu nie jest za darmo (zwłaszcza takie prezenty), zawsze się płaci prędzej czy później, zawsze się czuje dług wdzięczności (jednak sporo kasy włożyli, nie ma co ukrywać). Wtedy, gdy przyszli postawiłem się i była kłótnia, ale to nic nie dało.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-06 01:02:48

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może zamiast od razu zrywać kontakt to najpierw im powiedz to co nam napisałeś i dopiero wtedy zobaczysz jak się ułoży
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Problem w tym, że już z nimi o tym rozmawiałem przez telefon, gdy rano dzwonili albo raczej matka dzwoniła (o tamtej konkretnej sytuacji), rozmów były dziesiątki też wcześniej na podobne tematy, ale nic nie pomagało. Jestem w punkcie wyjścia Puar (ale i tak dzięki za radę). Mój brat z nimi rozmawiał na ten temat przez długi czas (wiele lat), nawet napisał do nich tzw. listy terapeutyczne, które pewnie poleciła mu ewentualnie psychoterapeutka (ale tego nie jestem pewiem czy to był pomysł psychoterapeuty, ale chodził na psychoterapię), coś takiego https://psychoterapiapomaga.pl/list-terapeutyczny/ rodzice byli po tym źli i smutni i spalili je w piecu, nie widzę by coś się zmieniło niestety. Próbowałem naprawdę długo.




Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-06 01:36:43

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-06 01:37:02

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-03-06 01:37:28

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To jeszcze możesz zrobić tak że jak się z nimi spotkasz to na jakimś neutralnym gruncie np knajpie/parku (żeby ci się na chacie nie rządzili), z zawiadomieniem że czymś cię wkurzą = wychodzisz ze spotkania. Może wtedy zobaczą że nie żartujesz

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bane158
No i panowie(nie popieram Putina bo to on napadł jakby co ale mam beke) jeszcze trochę memów






















Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-03-05 23:14:15


Memy dobre tylko że jak skrytykujesz w USA ich najazdy na Afganistan czy Irak to nic się nie stanie, a jak skrytykujesz ruskie najazdy będąc w Rosji to pójdziesz do pierdla. No i ruskie okupanty podobno są wrogo nastawione do cywilów, a Amerykanie chyba jak kogoś zabijali to głównie przez pomyłkę dronami (poza jakimiś wyjątkami). Sorry ale dla mnie USA jest mniejszym złem
3

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
właśnie putin zrównał z ziemią miasto a przedtem prawie odpalił elektrownię atomową

Kacapy nie okupują tylko rozwalają i zabijają wszystko jak leci wraz z cywilami


Zmieniony przez - Puar w dniu 2022-03-06 07:32:10
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
wczoraj w Rosji przeszła ustawa m.in. przewidująca 15 lat więzienia za podawanie nieprawdy o wojnie na Ukrainie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
e2e4
wczoraj w Rosji przeszła ustawa m.in. przewidująca 15 lat więzienia za podawanie nieprawdy o wojnie na Ukrainie.


Wszystkich nas nie zamkną

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium