SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
ma udowodnione działanie przeciwdepresyjne i przeciwlękowe i to dosyć silne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ALe jaja, możę ,dlatego chopaki na siłce tak kozaczą na kretce hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A grzyby podobno sam zbiera , ale nie ja na grzybach średnio się znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Kozaczą bo sobie wkręcili że biorą metanabol, j**ane ćpuny p******one nieudacznicy z piwem z żabki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No wiesz Bane, pewnie pasowałoby zrobić przekrojowe badania typu grupa 100 ludzi mająca schizofrenię testuje jakiś tam lek na schizofrenie ogólnie stosowany i inna grupa psylobicynę i jeśli takie badania by się sprawdziły to bym uwierzył.

Mi kumpel różne rzeczy gadają i nie zawsze im wierzę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Już wielu takich przerobiłem, "E Ty bierzesz białko, to to nie jest na sucho"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jak ktoś ma schizofrenie i brał amfe to może mieć po tym taką wymówkę, żeby nie brać leków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares ja tego nie brałem i obym nie musiał , ale "antydepresantów" bałbym się zażyć
Puar alkohol jest Zayebisty ale to także jest substancja psychoaktywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Niestety często schizofrenicy nie chcą brać leków ponieważ neuroleptyki robią z nich 'zombie' brak motywacji, ochoty do życia, ospałość itd. Ale teraz pewnie można normalnie dobrać leki żeby człowiek mógł w miarę normalnie funkcjonować, mam kumpla który ma tą chorobe i on dostał jej po dragach+sterydy+wóda wszystko naraz. I funkcjonuje normalnie, ma dobrze dobrane leki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium