SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ale Borek z Grabowskim zrobili w chuya ludzi. Na strims world nie działa, wszystkim ppv wyyebało. Na facebooku 1000+ komentarzy, że ppv nie działa lol, w sumie chyba nikomu ppv nie działa zbytnio. Nie wiem kogo oni tam zatrudnili do obsługi ppv, ale chvjowo wyszło. JEszcze, żeby stream się zacinał to spoko, ale w ogóle przestało działać u wszystkich.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
a co to za gala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Walka na gołe pięści, jak chcesz pilek to sa strims world jest. Już działa.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie lubiem tego szczerze mówiąc , Borek bęcie zwracać piniondze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a propos samobójstw znałem dziewucha co się powiesiła na klamce , młoda była w ciążę zaszła ... Alvaro podziękował za relację rodzina trochę pato i miała wyebane na nią
tylko 16 czy 17 lat


kvrwa to ja się ogoliłem a wszyscy teraz zapuszczają zarost znowu nie jestem na czasie

Gronda całkiem fajna sprawa tylko bardzo idzie w pajacerke ... na siłę kreują taki "szemrany" klimacik
ta cała otoczka taka żenująca trochę jest widocznie taki mamy klimat i tego życzy sobie "kibic"
walki nawet fajne pomysł z nielimitowanym czasem piątej rundy dobry i oprócz jakiś wykrętów sporo fajnych chłopaków ma szansę się pokazać prawdziwych sportowców

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No przeca prawdziwym sportem nie mają szans kunkuwać z kaswu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
zresztą o czym my mówimy podobno klepneli już walkę Floyd Mayweather junior kontra Logan Paul ... upadek k***a upadek

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Co jak co, ale Mayweather potrafi robić hajs. Wygrał z conorem za grubą kasę, teraz poskłada jutubera i będzie dalej spał na dolarach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
znalezli tego ziomka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium