SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To fajnie ze im wyszlo. Naprawde. Ale czestokroc tak nie jest niestety. Ja bez jazdy probnej obraczki nie zaloze.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja założę. Mam nadzieję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak to? Ty poruchales sobie w zyciu a dziewice chcesz? Nieuczciwie I chyba tez nie 100% po katolicku

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytane ze zrozumieniem ta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dobra nie ogarnąłem że to nie do mniexd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja praktykuje katolicyzm, ale bardzo religijny nie jestem.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
To fajnie ze im wyszlo. Naprawde. Ale czestokroc tak nie jest niestety. Ja bez jazdy probnej obraczki nie zaloze.


Przeważnie tak nie jest, bo ludziom się wydaje że po ślubie to już wszystko będzie cacy a tak nie jest. Po ślubie też trzeba się starać, zdarzają się kryzysy a ludziom się wydaje, że wtedy się wydaje że to już koniec i trzeba zmienić na nowe. Dlatego małżeństwa się rozpadają, nie dlatego że ktoś czekał z seksem do ślubu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
SzK
bane158
SzK
W temacie lekarzy też mogę trzy grosze wtrącić. Otóż mam brak widzenia stereoskopowego (czyli teoretycznie widzę w 2d czy coś takiego, nie da rady już wyleczyć więc się nie martwię). Czym to się objawia w życiu - nie wiem, nigdy stereoskopowo nie widziałem, jedyny łatwo zauważalny rezultat to brak możliwości przejścia badań np. na zawodowe prawko.

A masz prawko B ? Powiem ci ze pierwsze slyszę ze nie mozesz miec kat C, domniemam po tym co napisales ze masz astygmatyzm, ale tu przeszkody nie widzę ,no chyba ze jakies nowe przepisy weszly o ktorych nie wiem, w okularach mozesz jezdzic imo




Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-01-10 22:59:44


Prawko B mam, jak najbardziej. Np. testem to sprawdzającym są takie trzy patyczki które musisz równo ustawić. .
A to nie jest czasem psychotechnika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie chodzi o czysto techniczne roznice upodoban, moze tez troszke fizyczne kwestie. Chce miec partnerke ktora lubi to co ja, bo seks to dla mnie tak z 50% zwiazku. Plus czesto jest super jak sie randkuje, a jak sie zamieszka razem bywa roznie-tak jak znajomi, ludzie do siebie.po prostu czasami nie pasuja absolutnie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od tego jest rozmowa, żeby rozwiązać to co Was różni i z czym się nie zgadzacie, przez co wydaje się, że związek nie przetrwa. Wiesz, ja nie miałem nigdy dziewczyny ale widzę po moich rodzicach. Są super małżeństwem, ale myślisz że się na siebie nie wkurzają czasami? Ale nauczyli mnie, że małżeństwo to przede wszystkim ciągła praca nad sobą i szukanie porozumienia podejrzewam że seksu też się to tyczy. I ja bym chcial miec takie małżeństwo jak oni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium