SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4630653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zastanawiam się w jaki sposób ocenili, co jest bardziej użyteczne, a co nie. Własne widzi mi się, czy co? Flashlight S, Helmet A. Jutro obejrzę, bo dziś już idę spać, ale dzięki za link.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to się zaczyna
nie byłem świadomy w jak ciężkiej dvpie jesteśmy bo nie oglądam telewizji nie słucham radia nie czytam gazet
( ale dzisiaj tak z ciekawości zerknąłem w końcu pandemia itd. )

o ile sam wirus nas nie wykończy a przynajmniej nie wszystkich to działania wybranych przez suwerena delegatów ... to już zupełnie inna historia

jak ktoś ma pieniążki w banku to proponuję szybko się temu dać i wypłacić
nie jutro , nie zobaczymy jak to będzie
tylko dzisiaj bo zaraz będzie w Polsce druga Grecja i limity

osobiście sądziłem że ten cyrk zacznie się w listopadzie no ale w sumie po co czekać ?

powrotu do "normalności" już nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byle granic nie zamkli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No podobno (nie)rząd myśli nad kolejnymi obostrzeniami. Szkoda, że nie pomyśleli o tym wczęsniej. Maski i dystans społeczny można było zachowywać już wcześniej, a nie teraz gospodarkę tłamsić jak skvrwysyn.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nasza strategia narodowa wygląda mniej więcej ... tak to mocny to wytrzyma kto lichy to go ściśnie i ściśnie i chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a do walki z koroną mają podono wołać każdego kto w ostatnich 5 latach skończył jakieś studia medyczne, koleżka fizjo mi o tym mówił i koleżka dentysta xD taki projekt w zanadrzu

I w ogóle myślałem, żę testy na korone są za darmo jak masz objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co Ty ... 500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie dzis sie dowiedzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Masz objawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, stary mi mówił, że jak od nich z roboty ktoś dzwoni do lekarza po cokolwiek to od razu każą robić test, a większości ludzi się go nie chce robic, wiadomo jak ktoś wyższe stanowisko to sie szarpnie, ale zwykły pracownik szeregowy ma w dupie wydać 500 zł jak zarabia np 2300
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium