SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Rozyebau mnie ten film, a przynajmniej początek



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co za d**** jak on się obchodził z tym granatnikiem

Przecież niezależnie od wszystkiego należy najpierw sprawdzić czy jest załadowany

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na bank nie sprawdził matoł

No cóż ja już miałem do czynienia z ludźmi ponwojsku co nie wiedzieli jak załadować rozładować pistolet

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388



To jest wręcz nie do uwierzenia , kiedyś światowy top a dziś dostaje łomot od 80 kilowych youtuberów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Już stary i zużyty jest. Na początku to go nie poznałem z tymi siwymi włosami, chłop ma wszystkie włosy w sumie siwe. Jeszcze ma nazwisko to może coś zarobić, ale potem to już będzie musiał szukać roboty, coś zamiast MMA.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
41 lat to stary ? Hendo grubo po 40 bił malolaTów ,Znam 50 paro Latków (byłych sportowców Judoków czy zapasiorów) którzy by takich youtuberów zmasakrowali bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Tego youtubera nie znam, ale ci, którzy później zaczynali MMA mieli dłuższe kariery. Couture, zaczął MMA bardzo późno i ostatnią walkę w UFC stoczył jak miał aż 47 lat. Romero to samo i się napyerdala w Bellatorze mając 45 lat. Emelianenko sporo się napyerdalał to i zebrał, więc pewnie zużycie zrobiło swoje. No jakaś kvrwa przyczyna musi by, chyba, że pijany wyszedł do tej walki.

Tego youtubera to nie znam czy coś wcześniej trenował czy nie, czy to jakiś p***uś na strzała czy nie?
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja także go nie znam , ale po zobaczeniu tej "walki " i jego "umiejętności "mogę z nim wychodzić prosto z kanapy


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-17 12:55:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dzisiaj też robota... I tak kuhwa do zaj**ania...

Ruski ma już swoje lata, jest chory na żółtaczkę i nie wiadomo jaki tryb życia prowadzi. Druga sprawa, że Fedor, też szybko się rozłożył z wiekiem. Niestety, ale starzeja się normalnie. Żadne freaky pod tym względem.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-12-17 13:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja śmiem stwierdzić że to ustawka , Alex wygląda tu jakby nic w Życiu nie ćwiczył , parodia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium