SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Takom






Ja mam takom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mam taką samą Bane w dwóch kolorach białą i czarną, zayebiście się trzymają. Używam już z 7-8 lat
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
grind
Takom







Heh mi też się skojarzyło od razu z Leninem.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Większość piłkarzy ma żony modelki i myślę, że to nie przypadek. Hmm.. co do niektórych, może lepiej dvpy wyrywać na etapie liceum/studiów zanim zaliczyła dużo bolców, bo potem zwichrowana i może związki te wczesne jakoś lepiej się trzymają nie wiem.

Ostatnio randomowi ludzie mnie zagadują. W sumie jeden chłop trochę podchmielony ze mną gadał w autobusie, jak wracałem wczoraj po spotkaniu z kumplem. Gadał, że sypia strasznie krótko, po 3 godziny, że jego matka leży w szpitalu na nowotwór, ma trójkę dzieciaków, ale z żoną już nie mieszka i ogólnie ma z nią spięcia i że ostatnio chvjowo funkcjonuje, nawet chłopu łzy zaczęły lecieć. Gadał też o bracie, który jako w sumie mu jedyny mu pomaga, no i chyba chłop ostatnio miewał problemy z alkoholem chuy go wie. Chyba niektórzy czasem potrzebują się wygadać, a gdy ktoś musi się wygadać do kogokolwiek, choćby do randomowej osoby to raczej musi być z nim źle. Czasem rozmowa pomaga.

Ja tam wolę porozmawiać z moimi znajomymi od dzieciaka (nawet jak jest to alkoholik) , jak mam okazję , randomow przepedzam , ochroniarz ukr ze sklepu (któremu jakiś czas temu przypyerdolilem)
Próbował się zaznajamiać (bo chyba chciał być" fajny " ) zagadywal do dziewczyn , popisywał się , aż do wyłapania "strzała " w mordę , już zakończył pracę w tym punkcie konkretnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Mam taką samą Bane w dwóch kolorach białą i czarną, zayebiście się trzymają. Używam już z 7-8 lat

Bejsbolówki najlepsze na lato
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Agares widziałeś
https://www.filmweb.pl/film/Dracula: Historia nieznana-2014-684356 bo ma niezłe oceny ?
I jest za darmo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Chyba widziałem, ale nie pamiętam już. Hmm... jak nie pamiętam to może warto odświeżyć. Dzięki za info Bane. Ogólnie ostatnio za dużo pracuje. Bardzo dużo pracuje, ale nie wiem czy to mnie gdzieś zaprowadzi. Chcę wszystko przyspieszyć, ale idzie to słabo.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-03-19 23:40:38
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bane dla nie to najciekawsza i najlepsza interpretacja Drakuli z nawiązaniem do prawdziwej postaci historycznej
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To dziś go odpalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
don_eladio
No, ale są przeciętni w chxj z wyglądu albo sub5.


goscie 5/10 maja baby
ty nie masz baby
to ile jestes na 10 cholera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium