SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Tak jak chyba ktoś tu kiedyś pisał ty to qw3rty powinieneś zostać jakimś szamanem czy znachorem czy coś takiego.

Co do bab. To po prostu robić swoje, a jak jest okazja to poruchać to korzystać ile wlezie, a nie stawiać w swoim życiu na pierwszym miejscu znalezieniu jakiejkolwiek baby i stawiać ją na piedestale. Ja np. lubię sobie siedzieć przed kompem lubię modelowanie molekularne i ogólnie temat AI, no i jak ma się pasje to życie o wiele lepsze się robi.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Wątróbka właśnie pico bello - nawet bilirubina mi spadła którą miałem podniesioną od ponad trzech lat. Już podejrzewałem zespół gilberta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
A to był zespół ich troje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Jakbym był znachorem to właśnie zap*****lał bym z kadzidłem dookoła pokoju odp*****lając szamancki cyrk żebyś dostał gilberta za te podśmiech**ki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja to akurat doceniam twoje umiejętności qw3rty i zero szydery w tym było i w sumie sam nieraz o kilka rzeczy dopytywałem. Chłopie jakbyś do Afryki pojechał to by cię tam czcili i składali różne datki, a akurat diamentów i złota w Afryce nie brakuje. Tacy niektórzy kolonizatorzy dawniej to mieli bogate życie w koloniach. Zresztą i w Polsce można niezły hajs na tym zarobić. Otwierasz firmę Medycyna Naturalna, promujesz swoje produkty albo udzielasz płatne porady i hajs leci strumieniami.

Ja też miałem podniesioną bilirubinę w badaniu 2 lata temu, a potem ostatnio się badałem i było git. W chooy dziwne. Oprócz zespołu Gilberta nie byłem co to może być. Myślałem, że za dużo zeżarłem ostatnio czy coś, za tłusto w kilka dni przed badaniem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
tak na poważnie to ja też trochę tego łykam i nawet koronawiurus mnie nie położył.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dawaj cos Qwerty specyfiki dla zdrowych jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Podobno ta kobieta zrobiła zaj**isty "kit" na jelita - możesz spróbować. http://rozanski.ch/forum/index.php?topic=3324.0


Zależy co masz z jelitami, jeżeli np SIBO/przerost flory to raczej leczenie Xifaxanem, następnie odbudowa naturalnej flory jelitowej -- Iberogast + Imbir probiotyki nie wskazanę, natomiast jeżeli masz jakieś bóle/przelewania ale nie masz zdiagnozowanej przyczyny to spróbuj tego kitu + np sanprobi super formuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecie ja zbankrutuje tyle specyfików co kobita wymieniła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium