SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czyli jednak redpill
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
wg mnie coś pomiędzy jednym i drugim, minimum wyglądowe musi być spełnione
+dobry mindset
taki np Brad Pitt czy Johny Depp tez zostali kopnieci w dupe i metaforycznie "wyebani" przez kobiety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja miałem kolegę na roku, który był połączeniem desperata i miękkiej parowy, a wygląd miał nie taki zły (twarz chyba spoko, 190 cm) i na początku nawet baby coś tam zagadywaly, ale potem się zniechęcały. No jeśli chodzi o naukę to nieźle mu szło do UK wyjechał i robi w neurobiologii


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-09 14:19:30

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja sam wam powiem że w gimbazie raz okazałem trochę za dużo uczucia koleżance, że tak powiem za dużo otwartego zainteresowania, komplementów i przez granie stulejarza/desperata straciła zainteresowanie, dlatego teraz się nauczyłem i nigdy więcej tak nie pogrywam. Nie wszyscy jednak wyciągają wnioski. No i u nas w Polsce stulejarstwo to narodowa dyscyplina Polki najpiękniejsze wszyscy Polacy gadają, a w zamian za to Polki gadają, że Polacy nie są tak przystojni jak np. ci Arabowie czy Włosi. Mimo, że z genetycznego punktu widzenia połowę urody dziedziczymy po matce, a połowę po ojcu, więc to jak wyglądają Polacy to też zasługa Polek.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nigdy sie z babami nie gra w otwarte karty i nic nie wyznaje, dla swojego i jej dobra
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Ej a co z Stathamem i Vinem Dieselem oni są łysi, a chyba dobrze wyglądają?

I co sądzicie jak wam kiedyś zacznie się łysienie to lepiej ostrzyc się na łyso/bardzo krótko czy zostawić tak jak jest?



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-09 12:52:12


Kobiety kochają łysych! Golę łeb od 15 roku życia, ładny nie jestem, ale lecą na mnie. Ulizani faceci z fryzurką mają genotyp zniewieściałej cioty. Albo na zero, albo na bardzo krótko - tak jest po męsku.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A jaka postura?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
krótkie włosy i wszystkie lampucery wasze panowie

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium