SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rośnie we mnie gniew i frustracja
muszę uciekać z tej pracy
już mam strzałkę na "czerwonym" prawie
za "stary" już jestem na ochronę
ludzie w masie to jednak bydło i tak należałoby ich traktować , pałą
Panie grind że Pan to wytrzymuje i nie wariuje tyle lat , ja po kilku miesiącach mam ochotę komuś zwyczajnie wp******ić , trzeba uciekać , trzeba się ratować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Puar, ja to nienawidzę takich klimatów

Ale jest jedna piosenka Aerosmith, która mi się naprawdę podoba. Reszta w ogóle, ale ta jedna jest super



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Panie Prosiaczku, ponoc jestem socjopata, wiec jakos daje rade. Ale z biegiem lat coraz trudniej komtrolowac agresje. Trzeba w zaciszny kacik delikwenta wziac i dac w cymbal

Ja mam to.samo Dremor. Ogolnie nie trawie takich klimatow. Poza death i thrash metalem, to z lat 80tych nic nie lubie. Tak samo jak z 70tych.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z lat 70, to "I have a dream" Abby była pierwszym utworem popwym, którego nauczyłem się grać na skrzypcach. Tak to też nie słucham, ale sentyment został i tę piosenkę lubię.

W ogóle polecacie coś na pracę mózgu? Bo chyba mi coś we łbie szwankuje, bo tak od czasu do czasu zapominam słów. Takich codziennych ale przez chwilę muszę się zastanowić co chciałem powiedzieć. Jak coś to miałem ostatnio badany łeb, tomografia i wszystko inne i nie ma przerzutu do mogzu (bo tego się bałem) lekarz mówi, że to z wyniszczenia organizmu, że mózg też już jakby szuka okazji jak się oszczędzać. Ćwiczę mozg ucząc się chińskiego, ale może jeszcze jakoś można go usprawnić?




Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-21 10:18:57

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-21 10:21:17

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-21 10:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gra w szachy, chocby online na telefonie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogóle wczoraj na wlewie poznałem taką fajną dziewczynę. Chorowała na białaczkę dwa lata i teraz tylko musi się badać regularnie, dała mi swój numer telefonu i sobie piszemy smski. Podoba mi się bardzo, ale jest pięć lat starsza i chyba ma mnie za gowniara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Jakbyś grał w futbol amerykański albo rugby to bym powiedział, że CTE, ale w Twoim przypadku chyba niekoniecznie. Scrabble dawaj, tam trzeba znać dużo dziwnych słów. Albo Twój mózg przez naukę chińskiego woli zapominać o nieużywanych, starych słowach? Nie wiem, nie znam się. Takie to moje przypuszczenia tylko są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W twoim wieku roznica pieciu lat to bardzo duzo, zwlaszcza jesli to dziewczyna jest starsza-one sa do przodu wzgledem chlopcow o kilka lat mentalnie. Raczej pewnie patrzy na ciebie jak na duzo mlodszego brata.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, to raczej nie to, bo chodzi o takie codzienne słowa, wczoraj babcia mnie pytała jaka herbatę chce a ja się pięć minut zastanawiałem jak powiedzieć, że truskawkową, no to jest słowo którego często używam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No patrzcie, a ja nie lubię nie-melodyjnych utworów. Ciężkie mogą być jeśli właśnie są melodyjne i energiczne

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium