SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
shooto
Najlepsze jak baby mają kompleksy na punkcie cycków, a ich chłopy mają większe cyce niż one
Kto jest w takiej sytuacji większym przegrywem xD


Oni, wiem, bo byłem tam przyjacielu.


































ŻART, dla d****i to piszę , żeby na przyszłość mi nie wypominali tak jak tego, żę miałem NIBY większe powodzenie w maseczce niż bez


Zmieniony przez - pilek w dniu 2022-03-30 22:54:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Żołnierze pieczenskiej brygady zmechanizowanej zdechli z wyziebienia pod Charkowem

Co w tym ciekawego
W teorii to brygada która miała działać w warunkach arktycznych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Kolejny cud Putina, sprawił że w Rudzie śląskiej znalazło się 150 mln ton węgla koksowego

Oczywiście wydobycie zacznie się od utworzenia stosownej spółki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kurde do maja okaże się że mamy jeszcze bogate złoża ropy i gazu głupkowego oraz
nieprzebrane złoża chrustu w lasach ...

ta wojna w winduje nas do top 15 gospodarek świata może i do top 10
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zaraz się jeszcze złoty pociąg znajdzie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Spoko bo i tak wszystko opodatkują, 3 spółki 12 dyrektorów 16 prezesów których trzeba opłacić i bardziej się będzie opłacało ściągać z Kongo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Jan Śpiewak kondom
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
Spoko bo i tak wszystko opodatkują, 3 spółki 12 dyrektorów 16 prezesów których trzeba opłacić i bardziej się będzie opłacało ściągać z Kongo


i to jeszcze statkiem parowym tym węglem napędzanym
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Zaraz się jeszcze złoty pociąg znajdzie


i bursztyniana komnata !
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
I niebienskie państwo Żydów tudzież piekielna republika tydżyków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium