SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Trochę w tym prawdy jest. JKM tez kiedyś mówił że może wejść w koalicję z kanibalami jak wpiszą do ich programu ucięcie dochodowego

Jest w tym logika i sens, co nie zmienia faktu, że pr-owo Kukiz się może przejechać. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja też się Prosiak boję i byłem 2 razy w życiu. Za drugim razem mega beznadziejnei było, a pierwszy spoko, ale sraka, że trypl.

Dremor, Puar - tutaj chodzi też, o to, że Kukiz jest zwyczajnym politycznym nieudacznikiem i odwalił więcej głupich akcji, które się źle kończyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No jest człowiekiem przede wszystkim i ma wiele wad. Łatwo oceniać z boku, pytanie ktoś doświadczając tego samego by nie popełnił błędów. Ktoś na pewno, ale nieliczni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czemu jest nieudacznikiem i co takiego odwalił?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tutaj tak na szybko, bo nie mam czasu, w robocie jestem.

Bane, grasz w jakieś gry o superbohaterach?






Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-08-12 17:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dziwne. Przeszedłem dziś do kuchni akademikowej. Patrzę, a tam blondynka. To tak jak sami tam byliśmy to wiadomo tam cześć cześć itd. i coś tam zagaduje, bo z dziwnym akcentem się przywitała, czy jest z Polski ona że nie, czy mówi po angielsku nie tylko trochę, po polsku też niezbyt. To w sumie dziwne, bo w Polsce bez polskiego ani angielskiego to trochę lipa.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie mówiła skąd jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Teraz trochę nie mam czasu na granie ale tu np. fajny SM na androida(niestety zniknął że sklepu Play nie wiem dlaczego)



I z tego zestawu np coś wypróbuję




A z tych nie na telefon to, to



Albo to


trochę starocie ale imo fajne ,no i oczywiście Spider Many
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie pytałem, w sumie zapytałem o imię to coś tam "Ina" Inga jakoś tak? Zapytałem się czy jest stąd powiedziała, że nie. Tam jakoś nie wnikałem, bo jak ktoś mało wylewny jest i za bardzo nie chce gadać to nie naciskam. Teraz to u mnie do akademika sporo Ukraińców przyjechało i tacy jacyś trochę bojaźliwi. Myślę, że z Ukrainy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No Ukry są takie dziwne, płochliwe. Może myślą, że u nas jest jak u nich i boją się, że grasują bandy Polaków nap*****lające młodych.

Bane - No ja gram w x-men wolverin origin i zaj**iste. Myślę o jakimś spidermanie teraz.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium