SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Rysiu misiu czy ty chcesz się nacpac? To se walnij cos mocniejszego i nie zawracaj dvpy
A jak chcesz kopa to cie moge sam kopnąc np. W dvpe np.



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-07-19 00:17:01

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-07-19 00:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Z wyjątkiem niektórych środków działających prawie od razu (kofeina, stymulanty, lub substancje uspokajające np phenibut) większość suplementów wymaga czasu dla efektów. Nawet sterydy zaczynają być odczuwalne efektywnie po tygodniach.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak, racja - ale dalej nawet te doraźne będą działać różnie. Kofeina jest tego świetnym przykładem.

Kreatyna też na niektórych w ogóle nie działa, a ma podstawy naukowe największe ze wszystkich supli - po prostu niektórzy mają naturalnie wysokie nasycenie kreatyną i suplementowanie z zewnątrz im nic nie daje.

Ludzie nawet skrajnie różnie reagują na węglowodany. Indywidualizm ponad wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
"większość suplementów wymaga czasu dla efektów"

Bełkot z reklamy marketingowej, czy Ty tak od siebie to piszesz?

Zmiany dietetyczne lub każde inne też mogą wymagać czasu. Ale odkrycie. Napisz coś mądrego o uwrażliwianiu lub blokowaniu receptorów przez Ashwę/różańca albo wyjaśnij jakim mechanizmem/drogą obniży kortyzol a nie wklejasz regułki z tyłka.

Dremor suple kosztują i często płaci się spore kwoty za marne efekty. To nie są ekonomiczne zakupy. Wierzę, że znalazłeś coś dla siebie. Też próbuję teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Hmmm, dobre pytanie - nie wiem czy znalazłem jakiś supel dla siebie

Kreta na mnie średnio działa, bo ashwie i różeńcu miałem jakieś dziwne akcje hipoglikemiczne - tzn nie wiem czy to od nich ale dla pewności przestałem brać.

Białko w prochu zdecydowanie konsumuję w ogromnej ilości, omega 3, witamina d3+k2, ale w ich przypadku ciężko mówić o efektach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a co Wy macie z tym kortyzolem nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
Ja nikogo nie namawiam do kupienia ashvagandy. Sam sceptycznie podchodzę do większości a idę w kierunku pro zdrowotnym. Już jestem wiekowy w domu Ashve zacząłem stosować około 2 lata temu przy silnym obciążeniu stresu. Teraz okresowo wprowadzam ashvagande czasem w większej dawce niż na opakowaniu ( ważę 115 - 120) i zdecydowanie lepiej funkcjonuje oraz lepiej śpię w okresie obciążenia intelektualnego i stresu. Kilka osób spróbowała i też bez jakiegoś łoł ale chętnie wraca. Kwestie opisu działania substancji w badaniach to już w lekach.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja kortyzol wlasnie dzis mierzyłem. Ostatnio jak patrzyłem to był dosłownie w punkt górna granica. Ale to deficyt robi tutaj swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie tyle kalorie co wchłanianie mikroskładników.
Można być w nadwyżce i kortyzol mieć wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Dremor
Hmmm, dobre pytanie - nie wiem czy znalazłem jakiś supel dla siebie

Kreta na mnie średnio działa, bo ashwie i różeńcu miałem jakieś dziwne akcje hipoglikemiczne - tzn nie wiem czy to od nich ale dla pewności przestałem brać.

Białko w prochu zdecydowanie konsumuję w ogromnej ilości, omega 3, witamina d3+k2, ale w ich przypadku ciężko mówić o efektach.




Suple, które wymieniłeś to zastępowanie jedzenia, to można szamać.

Już się przekonałem, że adapty potrafią różnie działać, ale Ashwa zajechała to zjem ;)

PS. Różaniec i atak potrzeby jedzenia cukru? Są głosy, że bardzo możliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium