SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szlachta musi wrocic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
zeby znowu polske sprzedac za pieniazki? to juz masz teraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Żeby rezun9w nap*****lac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bo widzicie wiadomo dobry pasterz swoje owce trzyma po to żeby strzyc ale też pilnuje stada jak to inny próbuję łapę wyciągać to przyebie kijem po tej łapie i poprawi po plenerach i na do widzenia kopa w dvpe a i psem poszczuje i tak powinno być ... taka analogia do zarządzania państwem ale Wy to wiecie bo jesteście łebskim towarzystwem

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a ja mam w dupie te polske, ten kraj i ten narod, jak sa wszyscy tacy glupi zarowno politycy jak i wyborcy to sie nie zamierzam napinać nad dyskusjami ideologicznymi bo i tak na mnie jedengo przypadnie 1000 cymbałów co zagłosują na pis bo "synek kto tyle doł"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A ja wam powiem że te kvrwy (rezuny ,kacapy jak zwał tak zwał ) już się tu za pewnie czują , różne nacje widuję ale tylko z tym tatalajstwem zawsze jakieś zgrzyty ,a paradoksalnie o żadnej dziewczynie(zza wsch granicy ) nie mogę nic złego powiedzieć , ale ich to bym wszystkich spakował i wyebau na jakąś pustynię
Btw albo lepiej do jakiś stref no go niech tam popajacują a jest ich już naprawdę od groma (każde praktycznie większe miasto ) tylko jestem ciekaw po hvja oni tu przyjeżdżają w takich ilościach? przecież Polska to nie jest żadne Eldorado ani jakiś zamożny kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Dla nich polska to jak dla nas UK jak nie lepiej
u mnie na zakładzie szeregowy ukrainiec wyciąga 4k do łapy, weźmie z tego 500 wróci do siebie do lwowa i weekend ma jak oligarcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dla nas postawa Żaby wiele mówi. WIększośc Polaków nie czuję się w PL jak w domu. TO nie jest ich ojczyzna i takie ukry mają w dupie takich polaków wiedząc, że my nie dbamy o własny teren. Do tego to ejst dzicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
dobra, rozpisalem sobie caly plan samorozwojowy, zalozylem duzy katalog, czas operacyjny rok
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
pochwal siem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium