SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Prawo Prosiaka do głoszenia jego wizji jest jednym z przejawów wolności słowa i jakkolwiek z widzeniami tymi można polemizować, to co do samego prawa ich głoszenia jest to prawo nienaruszalne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares wszystko bardzo możliwe
tylko ciekawy jestem czy to rzeczywiście przypadek czy prowokacja no bo biorąc pod uwagę że tam "rakietują się ostro" to i mogło coś przypadkiem puknąć

ale sytuacja jest taka że obie strony mogłyby próbować coś ugrać na takiej prowokacji , ciekawy jestem , pewnie już tam "czynniki" doskonale wiedzą kto skąd strzelał i dlaczego
.
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Panowie ... to że Polska jest w chaosie to akurat nie ma nic wspólnego z tą wojną na Ukrainie

do zrobienia bałaganu w kraju to akurat nikt nam nie jest potrzebny sami sobie radzimy świetnie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A ja pomyślałem podobnie, jak Zabstyl, co do pecha tych dwóch osób. Toć szanse na to, że znaleźli się w polu rażenia tej pojedynczej rakiety były tak małe, że aż trudno w to uwierzyć, a jednak...

Chwilę mnie nie było, bo musiałem trochę naprostować się życiowo, ale kope lat Łapserdaki



Zmieniony przez - Sepko w dniu 2022-11-16 10:16:46
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hehe naprostować?

Coś zbroił

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Poogladalem wczoraj dwa odcinki tej Gomorry. Trafia w me gusta. Będzie oglądane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
shooto
Poogladalem wczoraj dwa odcinki tej Gomorry. Trafia w me gusta. Będzie oglądane


Cieszę się, miałem nadzieję.

A potem jest jeszcze ciekawiej

Zobaczysz
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
W skrócie to w trakcie zawodów sw doznałem poważnej kontuzji stawu. Dosłownie otarłem się o operację, ale podjąłem leczenie prywatnie i okazało się, że może nie będzie konieczności pójścia pod nóż, ale czeka mnie bolesna rehabilitacja. Efekty już są, ale jeszcze nigdy nie miałem tak bolesnego powrotu do sprawności a sporo kontuzji już przerabiałem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
uwierzyłeś w to, że taktarova sie nie klepie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No to miałeś farta

Kuruj sie
1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium