SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No wiesz, ja mam ciągle swoją firmę, więc miałem spokojną głowę. Masz dużo racji, że najwazniejsza jest stała nauka.
Generalnie to w rok nauczyłem się kilku języków programowania. Jak się jednego nauczysz to redszta jest podobna bardzo i łatwo idzie.
Logika jest ta sama.

Zlecenia możesz dostać, ale zacznij szukać pracy w firmach, gdzie robi się wordpress. Mało kto tym się chce zajmować, a będzie do tego front-endowcem i tak złapiesz robotę i doświadczenie we front-endzie. Później Cię łątwiej zatrudnią w większej frmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No zgadza się. Mnie to nawet nudzi jaki jest nowy język i znów to samo: pętle, typy danych, instrukcje warunkowe itp. Choć ostatnio używałem awk i jest zayebisty do obróbki tekstu. Jedna linijka kodu w awk potrafi czasem zrobić to samo z tekstem co 50 linijek napisanych w Python. No i regex przy okazji uczenia się awk się trochę podszkoliem

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
RWK ? Nigdy nie korzystałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agares płuca, pęcherz, nerki i kręgosłup. Nie wiem już sam co bardziej. Przysnęło mi się w ogóle znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Sen to zdrowie, kimaj ile się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym nawet to jakoś zniósł wszystko ale żeby tak nie bolało ciągle. Idę spać chłopacy chyba jeszcze jednak nie mam siły siedzieć na telefonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od października biore drugi kierunek żeby jakoś horyzonty poszerzyć i będe jakiegoś miejsca dla siebie w g****korpo szukał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Hmm no to pospij może się zregenerujesz.

Zabstyl kto wie może sam kiedyś założysz korpo i będziesz szefem jak ci się uda.
Ja słyszałem, że różne są korpa od znajomych w niektórych zapieprz, a w niektórych podobno w 5 h można zrobić robotę, a przez 3 h udaje że się robi.

Pilek dokładnie AWK. Wyobraź sobie np. że masz zastąpić w danej kolumnie w pliku tekstowym wyraz jeden na inny jeśli w innej kolumnie jest taką a taką wartość, a w jeszcze innej taką gdzie występuje jakas tam litera w awk zrobisz to w jednej dwóch linijce w Python nie wiem ale z kilkadziesiąt linijek kodu.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już mi lepiej chłopacy. Dostałem ćpanko przeciwbólowe, posiliłem się i pomogło. No i jeszcze spałem trochę. Wyjeli mi sondę, bo mi nie może być tak cały czas, bo się żołądek rozleniwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Stranger things 3 leci już
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium