SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0 fajne analizy po walkach pisał, prawie po każdej gali coś napisał, nawet pisał o pojedynkach z prelimsów co jest rzadkością. Gautan cały czas jest aktywny i przegląda forum - działa z ukrycia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No przecież pisałem o słynnych bataliach na linii Kaczka - Fod
Swoją drogą to Kaczor zaraził mnie podziwem względem octagonowego kunsztu Jona Jonesa. Pamiętam, jak przed walką z Shogunem był on jednym z nielicznych, którzy stawiali na Bonesa. Eh, kiedy to było

Dremor, to dobrze, żeś się nie złamał. Dziewuchy nie są warte, żeby łamać dla nich swoje zasady życiowe

A co do Lady M, to kiedyś nawet był wpis o tym na f24, aczkolwiek nie podali okoliczności, w jakich odeszła nasza moderatorka. Może Yoshi będzie coś więcej wiedział. Tak czy siak bardzo mi jej żal. Pomimo lat i w sumie braku jakiejkolwiek bliższej relacji zdarza mi się ją wspominać.
W innych działach też odeszło tyle starych wilków - OloKK, Scorpion, był taki jeden z Combatu, co w avku miał tego niebieskiego potwora z "Potwory i Spółka" w grapplingu bardzo długo udzielała się Saida
Można by tak wymieniać godzinami
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piguła się do mnie spruła że miałem iść spać a nie śpię a ja nawet nie mogę jej nic odpowiedzieć bo mam rurę w japie. Ale i tak bym pewnie siedział cicho bo nie umiem w dyskusje. A co ja zrobię że nie mogę zasnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no racja wysocki jestem zły !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o już mi przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja też niechwaląc się, byłem bardzo mocno przekonany że JJ zmiażdży Shoguna. A wcześniej jeszcze zayebiscie się cieszyłem, że został zmatchowany z Baderem, bo Bader mnie wkvrwiał swoją nudą i po prostu wiedziałem, że JJ go obnaży - i tak się stało. Dlatego trudno mi hejcić JJ - praktycznie od samiuśkiego początku miałem wkręte w gości

Sepko - nie napiłem się, bo ni chvja nie czuję takiej potrzeby Mam na myśli to, że alko nie kojarzy mi się z czymś co pomaga ze smutkiem, bardziej kojarzy mi się z rzyganiem i chvjowym samopoczuciem. Ale i tak chwilowo jestem w rozsypce. Próbuję zająć czymś umysł, ale jak na złość mam urlop bo zmieniam robotę i do końca miecha mam wolne - laska, która jest przedmiotem narzekania jest zresztą z poprzedniej roboty właśnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wysocki, dla zabicia czasu polecam poczytać wcześniejsze spamy, czy to w dziale MMA, czy w Uderzanych, czy w Grapplingu. Często było mnóstwo śmiechu, ciekawych historii i jeszcze ciekawszych ludzi

No to akurat Dremor - zmienisz robotę, to i problem z panną pójdzie w zapomnienie Mam tylko nadzieję, że trafiła Ci się jakaś lepsza fucha, co?


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-02-23 23:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może być ciekawe, ale ja nie potrzebuję zabijania czasu. Potrzebuję się wyspać a ciągle coś lub ktoś mnie budzi, bo w dzień pielęgniarka ciągle mi zastrzyki robiła, albo zmieniała pozycje akurat kiedy mi się udawało zasnąć. Ta rura mi cholernie przeszkadza, boli mnie miejsce gdzie mam dren i respirstor buczy. Chcę moje łóżko albo chociaż normalną salę.


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-02-23 23:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma A wydaje mi się, że jak chwilkę poczytasz, to szybko odpłyniesz


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-02-23 23:36:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta kiedyś to było... ale całe forum jakieś ciekawsze było i bardziej "forumowe" teraz to taki baner fitt
i w zasadzie już nie sportowe tylko BB i fitnes ... zniknęła różnorodność... zniknął klimat ... zniknęli ludzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium