SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175




Uwielbiam tą rasę
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Filipinka mnie czaruje w robocie.
Fajna jest i połowę mlodsza
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ja tam lubię każdą rasę psów , pies nie wie czy jest rasowy , a każdy pies sam w sobie jest fajowy a jeśli coś jest nie tak to jest wina ludzi pies sam z siebie nie jest chvjem
nigdy zawsze to człowiek coś popsuje

no ja za bardzo nie mam wyboru bo tylko angielski ogarniam i to też tak jako tako więc mam ograniczone możliwości szkoda że niemieckiego nie znam
nie się marzy Australia albo Kanada chociaż bardziej Australia ... keśli już ale to najpierw musiałbym wyjechać do Rajchu albo do Skandynawii z rok zapyerdalać i kasy odłożyć i dopiero wyjechać

no ale mam nadzieję że mi się tutaj uda stawiam na to , tak sobie postanowiłem dam sobie jeszcze ten rok i zobaczymy co wyjdzie no nie można się określać tak szybko jakieś widoki są ... szkoda że tak późno wyjąłem głowę z tyłka trzeba było to co teraz robię robić dekadę wcześniej
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
grind
Filipinka mnie czaruje w robocie.
Fajna jest i połowę mlodsza


kusi diabeł jeden ... a w domu pani grindowa
czeka ...
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pani grindowa jest ostatnio trudna we współżyciu. Depresja itd

A ta kusicielka mówi że zdrowo dla mnie mieć młodsza dupę
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Może wizę potrzebuje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no ale pamiętaj też o jednej zasadniczej rzeczy że to Filipiny czyli ...
żeby było bez niespodzianek ... if you know what i mean my friend

na szychcie jesteś ?
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no i to spokojności
a teraz jesteś w hotelu czy w lokalu ?
w ogóle czynne są u was lokale ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W hotelu. Klub jest jego częścią. Dziś zamknięte

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium