SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no chyba że mądra ... to niech będzie jej ciężko

żaba jak jeszcze był na forum to też mawiał że u nas panuje kult zapyerdolowanie ale nie mądrej pracy no i miał rację

a co do pracy fizycznej to faktycznie jak jesteś fachowcem i orientujesz się w swojej robocie to taki na przykład elektryk hydraulik spawacz glazurnik itd. to może naprawdę dobre pieniądze zarabiać i sam sobie ogarnia ile chce robić ile zleceń weźmie a nawet jak u kogoś robi to przytomnego chłopaka szef nie pogoni bo cholernie ciężko takich ludzi tylko trzeba coś wiedzieć coś potrafić to też zajmuje parę lat praktyki a często potrzeba też i szkołę mieć jakiś papier czy uprawnienia
ale tych ludzi których znam to akurat nie narzekają , robociarstwo wcale nie jest takie złe no tylko czasem trzeba się ubrudzić a czasem i spocić

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Nie ma żapy i grinta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Kurcze Agares a do kiedy mają Ci dać odpowiedź zwrotną?


Prosiak, witam w klubie - mnie raczej też żadna AI nie wygryzie z posady
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Sepko

Prosiak, witam w klubie - mnie raczej też żadna AI nie wygryzie z posady


niech żyją ciepłe posadki he he !
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
Nie ma żapy i grinta


no nie ma i tym razem już nie wrócą chyba tu już naprawdę jest agonia
i tak długo pociągnęliśmy , tyle lat
w dobie social mediów
ale kiedyś musiało się skończyć

chociaż może ktoś jeszcze sporadycznie zajrzy od czasu do czasu

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
chxje, nie ma wytłumaczenia dla tego co zrobili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja tu będę jeszcze długo wchodził do spamu, może nie zginie ten spam, przynajmniej te kilka osób będzie.

He he konfident, który na mnie nakablował koordynatorowi, że coś tam jakieś studentki u mnie są słabo zaangażowane na zajęciach i że bywa słabo coś mnie ostatnio unika, dzisiaj się pała nie pokazała na hospitacjach u mnie, nie przyszedł. Pyerdolona konfidencka kvrwa. Kabla zapamiętam, aż do śmierci. Konfidentowi dałem wszystkie notatki z każdych zajęć, pomagałem, byłem dobrym kolegą, a mnie wystawił. Jeszcze jakby to zrobił ktoś obcy to tam chuy z tym, ale jak robi to "dobry kolega" to można się wkvrwić.



1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
co tam polecacie na cda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
don_eladio
co tam polecacie na cda?


Premium


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 4/26/2023 9:02:34 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dziękuję za polecenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium