SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Generalnie pamiętajcie i tym że jakby wasza lache nagabywał bogaty Chad to ona by nie miała takich rozkmin tylko by się pruła jak syryjskie sztandary podczas walk o Aleppo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
mądrego to i dobrze posłuchać

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem, mądre głowy w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
one wewnetrznie chca zeby ich chlop yebał inne, tylko sie nie przyznaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Biologia wykształciła w babach ciekawe mechanizmy, to czego najbardziej sie boją to ocenianie i odrzucanie społeczne
nie ma się co dziwić, w takim paleolicie sidziały razem w jaskiniach wychowując dzieci jak chłop chodził na mamuty, wtedy wykluczenie=śmierć dla niej i bachorów

obecnie mechanizm pozostał tylko realizuje się na innych polach, baby uwielbiają virtue signaling

przykład: chłop widzi atrakcyjną kobiete, przyzna przed znajomymi, że "by ją rvchał"
jak często sie spotykacie z tym, że kobieta tak powie? ano rzadko, a co one nie mają libido? mają i to dużo większe niż męskie

inne przykłady: lubią rzucać do genetycznych spierdoxów tekstami typu: "fajny jesteś chłopak, jakaś cie zechce"
jakbyś był fajny chłopak to ona sama by Ci sie oddała a nie czekała, aż Cie inna jej zabierze, pamiętam jak lacha którą rypałem poszła na balkon na szluga i tam spotkała mojego współlokatora manleta 164cm, morda niekinowa i cisnęła mu bajere jaki to on inteligentny i aż dziwne, że baby nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
poza tym lubią cisnąć po innych kobietach pozycjonując się w tym samym czasie, około 3/4 wpisów na twitterze o treści mizoginistycznej pochodzi od samych kobiet, uwielbiają cisnąć inne od kurev, nawet w obrębie swojego grona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W ogóle teraz to sporo rozwodów, a kiedyś było mniej. Chłopy gorzej znoszą rozstania z tego co czytałem kiedyś tutaj: https://www.focus.pl/artykul/zal-po-rozstaniu-z-badan-wynika-ze-mezczyzni-odczuwaja-go-dluzej 

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ale moja myżka jezd inna!! Kóhwa!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to również biologia, kiedyś baba nie mogła sobie pozwolić na żal po "rozstaniu"
przez ostatnie setki lat chłopy sobie lubieli ginąć młodo na wojnach, jeden padł trzeba szukać kolejnego który zapewni przetrwanie dzieciom, będziesz rozpaczać to się źle to skończy dla twoich dzieci a tym samym twoich genów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
w sumie nic się nie zmieniło od zarania po dzień dzisiejszy ... żyjemy w wilczym świecie według wilczego prawa ... a ta cała "cywilizacja" jest dla frajerów

jedna z najważniejszych jeżeli nie najważniejsza rzecz w życiu to nauczyłem się nie przejmować i mieć wyj**ane jajca
na innych i na opinie
(tylko tyle się tym przejmuję na ile mi to potrzebne jest , na ile się w życiu przyda)
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium