SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja jestem honorowy mi wystarczy pochwała od prezesa
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
to ja honoru nie mam, tak? no kuhwa dzientki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A wy spośród tych pięciu wymienionych w jakiej najbardziej chcielibyście pracować?
https://www.aw.gov.pl/pl/kariera/sluzba

Tu jest coś dla Grinda i Prosiaka, bo wy w ochronie robicie.

Oficer/funkcjonariusz administracyjny
Orientujesz się w kwestiach prawnych, administracyjnych, finansowych, logistycznych? Poszukujesz pracy biurowej, chciałabyś/chciałbyś pracować w charakterze kierowcy lub w służbie ochrony, a może marzysz o pracy tłumacza?

Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe oraz znasz język obcy na poziomie B1/B2?

Wy ochroniarze, także możecie się rekrutować Panowie

Pilek za to idzie jako Developer, będziesz im stronkę stawiał. Ale to już w sekcji praca
https://www.aw.gov.pl/pl/kariera/praca
Developer
Posiadasz wiedzę z zakresu budowy innowacyjnych rozwiązań analitycznych oraz interesujesz się rozwojem systemów przetwarzania danych? Masz doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji webowych?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zjadłem tego naleśnika proteinowego, dobre, ale suche.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Zjadłem tego naleśnika proteinowego, dobre, ale suche.

A ja zżarlem kazanie z biedry dobra
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
A wy spośród tych pięciu wymienionych w jakiej najbardziej chcielibyście pracować?
https://www.aw.gov.pl/pl/kariera/sluzba

Tu jest coś dla Grinda i Prosiaka, bo wy w ochronie robicie.

Oficer/funkcjonariusz administracyjny
Orientujesz się w kwestiach prawnych, administracyjnych, finansowych, logistycznych? Poszukujesz pracy biurowej, chciałabyś/chciałbyś pracować w charakterze kierowcy lub w służbie ochrony, a może marzysz o pracy tłumacza?

Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe oraz znasz język obcy na poziomie B1/B2?

Wy ochroniarze, także możecie się rekrutować Panowie



Jedyna mundurówka w której mógłbym pracować to Policja Rzeczna , smigasz sobie na patrole motorówką po wodzie i jak lubisz wodę , to jest całkiem fajna robota
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
grind
Ja wiem że ciebie ten temat testosteronu po prostu szczególnie jakoś interesuje.

Ja się interesuje wojskami specjalnymi od wczesnych lat 90 tych i sporadycznie temat testosteronu jest w ogóle poruszany, nie jest najważniejszym wymogiem ani warunkiem do spełnienia bo zwyczajnie nikt nawet o tym nie wspomina w tematach kwalifikacji i selekcji do różnych wojsk specjalnych na całym świecie

A odnośnie tego że specjals ma być mały żeby miał małe zapotrzebowanie kaloryczne to chyba w Polsce.

Ogromną ilość navy seals, rangers, delay force to chłopy po 190 i więcej i potężne bydlaki. Może po prostu Amerykanów stać na wyżywienie a Polska nie i chcą zaoszczędzić



tak, tak kminią w Polsce ale watpie ze beda sie tym sugerowac jak beda mieli idealnego kandydata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja chce przejść testy fizyczne do specialsów i jak by mi sie udało dostać to i tak bym zrezygnował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
testy fizyczne to akruat są proste, gorzej z psychą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a zrobisz 48 pompek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium