SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4653996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chodziło mi juz o dalszą kariere gdzie robił to samo, a kolana np na glebie były dozwolone, a robia one z niektorych pozycji duzo wiecej obrazen niz ciosy lapami, co zreszta Arona pokazał na Sakurabie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - zabstyl w dniu 2019-09-17 17:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Arona jeszcze stuknął w Pride Overeema no i Hendo
Kolana na glebie ,jak ktoś nimi dobrze operuje to jest masakra chyba dlatego w UFC są zakazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest w dziale ktoś kto sie zna na treningu pod trójbój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Byłem na sekcji trójboju półtorej roku, ale jakimś mega ekspertem nie jestem, ale coś tam ćwiczyłem.

Polecam też ten dział, sporo doświadczonych trójboistów https://www.sfd.pl/Aktualności__Sporty_Siłowe-f142.html


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/17/2019 5:40:11 PM

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyglada taki trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
U nas na sekcji było tak. Treningi w poniedziałek i czwartek (idealny odstęp, żeby była regeneracja).
W poniedziałek robiona była ławka + martwy
W czwartek robiona była ławka + przysiad
Na treningu najpierw rozgrzewka, potem ławka, a na końcu zawsze przysiad/martwy. Niektórzy robili jeszcze jakieś ćwiczenia pomocnicze.

Na początku sezonu był tak trening objętościowy na 8 powtórzeń z 2-3 tygodnie, potem właściwy, np. robili Bill Starr's, jeden robił drabinkę (schodził z liczbą powtórzeń wraz ze wzrostem ciężaru) inny robił trening niemieckich ciężarowców, a tuż przed zawodami schodzili do jeszcze mniejszej ilości serii. Przed zawodami były testy ile kto podniesie, żeby wiedzieć z jakim ciężarem zacząć.

Niektórzy robili dodatkowy trening w sobotę i wtedy to trochę inaczej wyglądało, tu jest przykładowy na 3 razy w tygodniu https://****************/trening/trening-silowy/6042-trening-silowy-jim-wendler-5-3-1.html (zamiast gwiazdek wpisz "budujmase", bo coś sfd cenzuruje)


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 9/17/2019 5:53:53 PM
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogole to oyebałem dzis z 10k kcal a kurvva mialem w dol schodzic, cos czuje ze te trzymanie niskiej wagi sie odbije na mnie
Dzieki za info Agares
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Spoko.

Ja staram się też schodzić i mam nadzieję, że dobije do końca września do 94 kg.

Ten koleś sporo je, np. 20k kcal na jeden posiłek.



1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium