SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja chcę się oderwać i odicąć od plebsu i pospólstwa, czyli jakiś apartamentowiec albo lepiej dom swój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bardzo mnei cieszy jak ludzie źli idą do pierdla na b. długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
w apartamentowcu będziesz być może narażony na towarzystwo chamstwa które było załapało się na awans społeczny w wyniku przemian społecznych przełomu lat 90 albo na ich bękarty co równie przykre być może ... albo nawet bardziej , bo jeszcze zmanierowani dodatkowo
takie same łotry tylko zamożniejsze
dom to natomiast rzecz nie głupia tylko trzeba by naprawdę o dobrą lokalizację się wystarać ... ja kiedyś jeszcze za szczeniacki lat kiedy to jeszcze bezpodstawnie wierzyłem w swoją fortunę (no ale mniejsza o to) marzyłem sobie tak by być na tyle zarobionym aby wynajmować sobie mieszkania co jakiś czas to w Krakowie to w Trójmieście to we Wrocławiu to w Poznaniu itd. wiecie rozumiecie nowe miejsca nowi ludzie nowe sprawy ... no ale teraz okazuje się że z tych marzeń został tylko smak gorzkich łez rozczarowania


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/7/2021 10:25:22 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
zamiast kupić kilka mieszkań i wynająć to wolisz siedzieć na dupie , typowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
ja kiedyś jeszcze za szczeniacki lat kiedy to jeszcze bezpodstawnie wierzyłem w swoją fortunę (no ale mniejsza o to) marzyłem sobie tak by być na tyle zarobionym aby wynajmować sobie mieszkania co jakiś czas to w Krakowie to w Trójmieście to we Wrocławiu to w Poznaniu itd. wiecie rozumiecie nowe miejsca nowi ludzie nowe sprawy ... no ale teraz okazuje się że z tych marzeń został tylko smak gorzkich łez rozczarowania



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/7/2021 10:25:22 PM


Kto Ci kvrwa ukradł marzenia do chvja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ostatnio top 10 metal songs



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A dla mnie z metalu to jest kozak


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja to w ogóle metalu mało lubię, próbowałem się przekonać, ale ni chvja nic mi nie pasuje.

Jedynie to te dwie piosenki w miarę lubię, a tak to nic.





Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie cierpię wstawać raniutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
podobno żeby był sukcesik to trzeba raniutko najlepiej o 5:00

w sumie to nie wiem po jakiego chvja jak ktoś ma robotę od 9:00 wstawać o 5:00 ale tak wszystkie kołcze mówią ... i mam empiryczny dowód na to że pyerdolą jak potrzaskani
prawie całe życie zawodowe pracuje na jakieś dziwne godziny zmiany itd. ze względu na to że lepsze pieniążki wiadomo
i skoro po tylu latach praktyki ni chuchu nie da się przyzwyczaić nauczyć polubić ani ulepszyć metodyki wstawania o 5:00 (a i 4:00 się zdarza bo na 5:00 to już w robocie bywałem) zawsze jest to Golgota to pewno idę mądry mądrości na temat produktywności można sobie wsadzić tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę a zyskują bardziej romantyczną (warunkiem koniecznym romantyzmu jest tradycyjna rozdzielność płci)

lubiem ciasto z herbatom mocnom gorzką popić ... i zjem dzisiej !
( domowe jest 2 x lepsze ... ale jako że ja mam kupne to muszę zjeść dwa razy więcej i tak też zrobię)

jedyny rozsądny ustrój to monarchia
absolutna lub konstytucyjna
(żadna tam parlamentarna)
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium