SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Sepko
A to Prosiak z Pilkiem wolicie PO od PiS?
W sumie ciekawe pytanie i ciekawą kwestię poruszył Marian. Może i inflacja była mniejsza za czasów PO, tu masz rację.
Aczkolwiek nie można postrzegać działań danej partii tylko przez jeden aspekt. Co z polityką zagraniczną, zarządzaniem krajowymi instytucjami? Sprzedawanie polskich terenów i zakładów obcym inwestorom...
Chęć przyjmowania ciapatych...
Każdy ma inny poziom wartości. Jak dla mnie, to nie żyje się diametralnie gorzej niż za czasów PO pod względem ekonomicznym. Natomiast gdyby PO było nadal u władzy to mielibyśmy burdel związany z multikulti, lgbt itp.

Groteskę polityki PO dobitnie pokazuje sytuacja, w której Trzaskowski najpierw deklaruje w mediach, że nie interesuje go stołek prezydencki, bo jest zaaferowany zarządzaniem Warszawą. A potem nagle zapomina o swoich stołecznych wyborcach i robi zwrot o 180 stopni.
O aferach z ekipą Tuska, Bieńkowską czy Radziem Sikorskim nie wspomnę.

Podsumowując, z obu ugrupowań politycznych wieje lipą, ale PO to taka Targowica XXI wieku. Pisiory przynajmniej udają, że im zależy.

Pilek, a co u Ciebie robi kocur? Nie kojarzę, żebyś wspominał kiedykolwiek, że masz jakiegoś sierściucha


Sepko - inflacja to nie jest jeden akcent. Ja mógłbym napisać książkę na temat różnić w rządzeniu PiS i PO (jestem z zawodu ekonomistą). Wyjaśnię pokrótce kwestie, które poruszyłeś: "sprzedaż Polski" - to argument "z dupy" i najczęściej lobbowany przez PiS. Inwestorzy z całego świata mogą wykupywać spółki na całym świecie - normalna, rynkowa rzecz. Przyjmowanie ciapatych - PiS wpuścił przez pierwszy rok rządzenia więcej ciapów, niż PO obiecywała wpuścić w ogóle Afer PiSu jest więcej niż z PO i nie chodzi jedynie o biurowiec w Wawie i biznes w Toruniu oraz brata Szumowskiego ostatnio Podsumowując - burdel z multikulti jest większy za czasów PiS, a co do lgbt, to przypominam, że jednym z kandydatów na prezydenta za czasów PiS jest Biedroń Naprawdę - gorzej się nie da
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Większość tych czynników to kwestia wyboru: wolisz przyjmowanie muzułmanów czy Ukrainców, wolisz mniejszą inflację czy sprzedawanie polskich firm i ziem obcokrajowcom?" - Sepko no please. Argument z polskiej tv publicznej. Co zostało rozprzedane? Jakie ziemie?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
bane158
No jest to "śliski temat" ale prawo do prywatnej własności gwarantuje nam Konstytucja i prawo do rozporządzania swoją własnością także , a tu mamy jakieś dziwne akcje
Następna sprawa jesteś właścicielem mieszkania i chcesz zarobić sobie np na wynajmie a tu ci NIE WOLNO wywalić legalnie(ze swojego mieszkania które jest twoją własnością ) patologii która ci nie płaci za wynajem , poza tym ty jako właściciel jesteś obciążony opłatami za czynsz itp jako właściciel a nie patologia która siedzi w twoim mieszkaniu, ten temat był tu już poruszany to jest imo chore



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-06-09 22:50:34


Za czasów rządów PiS to się nie zmieni, bo ich misją jest chronienie patoli w zamian za głosy w wyborach. Sam program "500+" to już największa patola imo.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Sepko
Ale my w sumie rozpatrujemy ten temat patrząc przez pryzmat jednostki. Za rządów PO dochodziło np. do sprzedawania terenu leśnych przez instytucje państwowe a to już spora różnica.

Co do kwestii wynajmu to w 100% się z Tobą zgadzam. Dziwię się, że jeszcze nie zrobili z tym porządku


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2020-06-09 23:59:00


Zrobili porządek z lasami za czasów PiS - Szyszko pozdrawia
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
Sepko, podałeś swoje przykłady groteski, a co powiesz na to:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
1.Minister Zdrowia jeszcze w lutym krzyczy, że nie wie na co komu maski a po chwili już zarządza, że nosimy je wszyscy 2. ten sam Minister jako lekarz nie widzi możliwości przeprowadzenia wyborów wcześniej niż za dwa lata, po chwili-czerwiec jest już ok 3.znów Minister Szumowski ..wspólnie z premierem w blasku kamer TVP odbierają miliony maseczek przybyłych na pomoc Polakom, zapominają dodać, że nie spełniają norm są przepłacone, a znajomy narciarz ma się z czego cieszyć...4. 30 mln złotych lekka reką poszło na karty do głosowania, teraz nawet Sasin tłumaczy, że to nie on a Morawiecki kazał je drukować 5.kolejne miliony dla firmy brata Szumowskiego przyznaje...znów Szumowski, brat jego rodzony 6. wicepremier Gowin drze szaty ze on do wyborów nie dopuści, po chwili, jednak dopuści.... 7.minister Emilewicz ma problemy ze słuchem, wesoły Jarek drze się nad nią coś o hołocie, bidulka, nic nie słyszy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
Właśnie, posłanka opozycji przemawia w sejmie, rząd ma ją gdzieś, lider opozycji zwraca im uwagę, że przyzwoitość nakazuje udawać że się słucha-opowiedź chamska hołota..ten sam zaradny Jarek kiedy my mamy siedzieć 1 listopada grzecznie w domu z hukiem i ochroną wparowuje na cmentarz... ale wiadomo..jego ból jest wiekszy niż nasz...potem jego chłoptasie tłumaczą żę żadnego zakazu nie było i ..uwaga KAŻDY... mógł sobie tak ą zgodę załatwić u zarządcy cmentarza...ktoś sobie załatwił?? to są takie inne przyklady groteski.....pisałeś cos o polityce zagranicznej,,przypominam że największym sukcesem naszej jest odkrycie nieznanego dotychczas nikomu państwa San Escobar...byłem, polecam, piekne plaże... co do zarządzania instytucjami. polecam poczytanie o stadninie w Janowie Podklaskim, majstersztyk nowego zarządzania...konie przeszły na fitness i od razu schudły!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
kolejna groteska, mamy największy wzrost zachorowań na Covid, rząd luzuje wszystkie obostrzenia i ogłasza, że właśnie wygraliśmy, górnicy ze Śląska od razu potakują...tak przypadkiem tylko ma zostać zamknietych 12 kopalń, ludzie się mają cieszyć i odpocząć od pracy, a nie fedrować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
j**ać politykę
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Chociażby Stany Zjednoczone, Chiny czy Niemcy nie pozwalają na sprzedawanie swoich najistotniejszych instytucji, potencjalnych terenów przemysłowych czy obszarów zielonych. Także nijak ma się to do sytuacji, gdy za czasów PO sprzedawane lub przymierzane do sprzedaży były duże instytucje, szpitale, hektary lasów itp.

Wielokrotnie widziałem wypowiedzi polityków PO, że powinniśmy solidarnie przyjąć wszystkich uchodźców, których narzuci nam UE. Jak ma się to do tych chociażby paru tysięcy przyjętych przez PiS?

Z tego co wiem, to Szumowskienu nie udowodniono żadnych zarzutów. Chyba, że bierzemy pod uwagę płacz popleczników PO. Także nie wiem, dlaczego postawiłeś akurat ten argument.

Nie do końca rozumie wstawki o Biedroniu. Chodzi o to, że PiS tak poluzował w kwestii lgbt, że na prezydenta startuje osoba z tego środowiska?

Sprzedane zostały chociażby olbrzymie hektary lasów. Dobrym przykładem jest też próba sprzedania Lotosu
Rosjanom. Aczkolwiek najlepsze przykłady, to te z bezpośredniego otoczenia. PO hurtowo prywatyzowała szpitale i o mały włos padło by na placówkę wojewódzką, w której pracuje dużo mojej rodziny i znajomych. Po zmianie władzy doszło do wymiany dytektora szpitala i wszystko sprawnie do tej pory funkcjonuje. Nie było potrzeby cięcia etatów i wynagrodzenia, które były punktami "do wykonania" po prywatyzacji, w celu uzyskania środków do rozwoju szpitala.


Panowie, żeby nie było, bo moim zamiarem nie jest gloryfikowanie PiSu. Ja również uważam, że wszystkie programy plus to nic innego, jak kupowanie głosów patoli.
To samo tyczy się polityki w trakcie pandemii - jest totalnie bezsensu. Niemniej w większości krajów UE luzuje obostrzenia, ponieważ liczą na zysk w okresie letnim. Nie trzeba być szpecem od ekonomii czy polityki, żeby na to wpaść

e2e4, popraw mnie, jeśli się mylę, ale nic nie udowodniono Szumowskiemu w związku z zarzutami o narciarzu czy rodzinnych firmach prywatnych.

Na Śląsku nie zamierzają póki co zamykać kopalń, także kolejny argument do piachu.

PiS i PO to lipne alternatywy. Aczkolwiek to ci drudzy jako jedyni od czasów komuny zwrócili się do innych państw o interwencję w sprawie naszej sytuacji wewnętrznej. Historia już parokrotnie pokazała, do czego prowadzą tacy ludzie.
Parafrazując wypowiedź Pilka - lepiej mieć ch**nie w swoim państwie, niż ch**nie pod obcym butem







Zmieniony przez - Sepko w dniu 2020-06-10 11:50:52
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium