SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bym wam dał link do kogoś kto ma ładne ciało ale niektórzy są tu na programie no-fap więc nie wiem czy mogę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw ten typ z gifa wygląda jak crazy horse ale to chyba nie on
Btw
Puar ta pani trochę podobna do Nikki Novy
stara ale jara


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-10-02 00:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No trochę tak.

Babka ma cyce jak donice, ale twarz po ojcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
grind
Powodzenia Agares, o dobrego współlokatora nie łatwo. Najlepsze są typy ciche, nudne i schludne. Żadnych hałasów, picia, kumpli itd, spokój w domu. Albo pracusie. Ciągle w pracy, siły mają tylko na spanie lub dokształcanie sie


Dzięki grind.

Właśnie chyba mi się zayebiscie udało trafic. Zayebiscie wyspany, kolo bardzo w porządku. Na razie miód malina

Kurfa dobrze, że dali mi Polaka. Ja już z Erazmusem lub innymi mieszkałem, co w sumie mają w chooy czasu i nic nie robią. Tacy są kiepscy. Pamiętam jeden kolo w pewnym momencie miał tryb życia, że zasypiał o 3 w nocy chyba, tak mi przynajmniej mówił, pewny nie jestem, bo wtedy spałem, i spał do 16-17.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
dobrze, że studiowałem zaocznie i nie musiałem się z nikim użerać :D
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam wolne i powinienm od 3 spac zeby wstac o 12 i dzialac. A tu ch** wielki babelki. Spac i sie zachce jak bede musial wyjsc

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No tak to czasem jest. Raczej śpię spokojnie, ale jak czasami nie mogę zasnąć to już w sumie nawet nie patrzę na zegarek. Taki mi jest o wiele łatwiej i się mniej stresuje rzeczami typu ileś tam czasu minęło, a ja wciąż nie mogę zasnąć itd. Tyle będę spał to tyle będę spał. Najwyżej kolejnej nocy będę miał sen kompensacyjny i szybciej wejdę w fazę REM. Już mnie wali to jak w mediach straszą (żeby nagłówkiem przyciągnąć uwagę), że musisz tam tyle i tyle spać. Sporo ludzi wychowuje dzieciaki, które płaczą w nocy i też nie śpią zbyt wiele i dają radę.

Nie martw się grind.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Mam podobne podejście. Jak nie mogę zasnąć to po prostu robię coś bo tak to szkoda czasu nad próbowaniem na chama zasnąć i aby się wkurzaniem. Przynajmniej ja jestem nie dożycia jak nie prześpię chociaż tych 7 godz no ale jestem pewien, że kolejna noc będzie przespana.
1

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium