SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
pytasz mnie w miejscu, które nazywa się forum, czy masz prawo do własnego zdania....i mam odpowiedzieć że nie?
pisząc w necie musisz się chyba spodziewać że ktoś się z tobą może nie zgodzić albo podjąć próbę polemiki z głoszonymi przez ciebie poglądami.
co do nie szczekania na Rosjan, w 39 roku już w momencie kiedy nas zaatakowali nawet nie wypowiedzieliśmy im wojny nie chcąc drażnić wschodniego miśka, hordom ze wschodu nie przeszkodziło to jednak w Katyniu i innych miejscach i zachowaniach. Oczywiście że w naszym interesie jest popierać Ukrainę, naiwnością sądzić , że oni będą się z nami liczyć jak pokornie się bedziemy do nich uśmiechać.

- co do polemiki to nie ma problemu
-o Katyniu wspominasz a co z Wołyniem ?
Katyń - ofiary to żołnierze ,Wołyń - ofiary ludność cywilna , a liczby znasz ?
- ja w Polsce nie chce wojny przez paru krzykaczy ,którzy "w razie w "spyerdolą za granice i będą "rządem na uchodźstwie "
Btw


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wołyń to jeden incydent i kilka jemu podobnych będących wynikiem wielowiekowego złego traktowania ludzi na tych terenach przez Polskę. Nie jest to usprawiedliwienie ale jest istotny czynnik

Dla Ukrainy UPA to to co dla Polski AK, a zapytaj co myślą o AK Białorusini, na pewno sądzą że w Polsce się czci zbrodniarzy

Wypominanie historii a zwłaszcza pojedynczych incydentów nie ma sensu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
w tej chwili to Rosja szczerzy na nas kły, nie Ukraina.Oni sie mieszaja i próbują odbudować wpływy, zauważasz to czy cały czas będą wspominki o UPA?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Na dowód jaka jest wolność w Rosji i jak się niby zmienila bo nie jest już ZSRR dziś odkryłem że w Rosji nielegalne jest i karane mówienie o pakcie Ribbentrop Mołotow i o ataku na Polskę Litwę Łotwę i Estonię. Tak mocno udokumentowany fakt historyczny jest tam nielegalny do poruszania

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Wołyń to jeden incydent i kilka jemu podobnych będących wynikiem wielowiekowego złego traktowania ludzi na tych terenach przez Polskę. Nie jest to usprawiedliwienie ale jest istotny czynnik

Dla Ukrainy UPA to to co dla Polski AK, a zapytaj co myślą o AK Białorusini, na pewno sądzą że w Polsce się czci zbrodniarzy

Wypominanie historii a zwłaszcza pojedynczych incydentów nie ma sensu

Grind ale to miało jednak miejsce , kolega wspomniał o Katyniu (tam ofiarami byli żołnierze czyli ludzie którzy mają wkalkulowane poświęcenie Życia ) a Wołyń to było skvrwysynskie bestialstwo na cywilach kobietach i dzieciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
w tej chwili to Rosja szczerzy na nas kły, nie Ukraina.Oni sie mieszaja i próbują odbudować wpływy, zauważasz to czy cały czas będą wspominki o UPA?

Nie "szczerzylaby kłów " jakby polskojęzyczny rząd nie szczekał na nich od dawna , o UPA i tak będę wspominał bo to dla mnie syf , a ukry to cały czas jednak gloryfikują
Btw pozdro panowie spadam





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-10 00:20:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Bejn, nie wiem co robił twój nauczyciel historii, ale mam podejrzenie ze na lekcjach razem z wuefistą walili gaz w kantorku.Pozwól wiec ze ci przypomne, Rosja/ZSRR:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
-doprowadzenie do rozbiorów Polski
-pozbawienie panstwowosci Polski na 123 lata
-zsyłki na Sybir i tepienie ruchów niepodległościowych
-1920 atak na Polske z misja narzucenia nam najwspanialszego z ustrojów
--1939 atak od tyłu w czasie wojny
-1945- zainstalowanie na 45 lat rzadu, który był własciwy dla stepów i tungi a nie Europy

to ty pisałeś że mam pamietać jako Polak kto był naszym oprawcą?????????????????????

i nie pisz ze Katyn to pikus, zaden żołnierz nie wyrazą zgody na bycie zabitym strzałem w tył głowy i nie chce byc wrzucony jak ubita świnia do wykopanego rowu

i TY to wszystko zestawiasz z jednym Wołyniem....

i masz racje, jak papiez, gdyby nie my Rosja byłaby nam ciepła i przyjacielska, no przeciez zawsze była......
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
-doprowadzenie do rozbiorów Polski
-pozbawienie panstwowosci Polski na 123 lata
-zsyłki na Sybir i tepienie ruchów niepodległościowych
-1920 atak na Polske z misja narzucenia nam najwspanialszego z ustrojów
--1939 atak od tyłu w czasie wojny
-1945- zainstalowanie na 45 lat rzadu, który był własciwy dla stepów i tungi a nie Europy

to ty pisałeś że mam pamietać jako Polak kto był naszym oprawcą?????????????????????

i nie pisz ze Katyn to pikus, zaden żołnierz nie wyrazą zgody na bycie zabitym strzałem w tył głowy i nie chce byc wrzucony jak ubita świnia do wykopanego rowu

i TY to wszystko zestawiasz z jednym Wołyniem....

i masz racje, jak papiez, gdyby nie my Rosja byłaby nam ciepła i przyjacielska, no przeciez zawsze była......

Przecież ja ci napisałem że mam w dvpie ruskich tak samo jak i Ukrów
To raz
A dwa ZSSR to także były Ukry(Ukrainy wtedy nie było) i Ukry także służyły np w NKWD , i ukry także (pod flagą ) ZSSR przyczyniły się do tego co napisałeś wyżej
Czy może tak nie było ?







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-10 07:34:24

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-05-10 07:34:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium