SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408





1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
BlacCat
bane158
Panie 2 i 3 super 1 i 4 to kaszaloty
Shakira zayebista


wcale nie !!!
a poza tym no i co z tego

Nie no nic
To tylko moja opinia, ale o "gustach się nie dyskutuje"
I jak to się mówi po Łacinie "de gustibus non est disputandum"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Pani nr. 3 jak najbardziej. Ale bardzo dobrze że mamy różne gusta - dla każdego wystarczy . A z Shakirą to by się człowiek pobawił.

Swoją drogą nie polecam jacuzzi. Ostatnio byłem sobie na sunie, ostatnia sesja więc grzeje się wesoło i wchodzi jakiś typek. Jakoś tak mi się przygląda, patrzy, ja sobie myślę "A co tam, niech se patrzy, nie będę go za to bił". Później wychodzę, wziąłem prysznic i wyszedłem legnąć sobie na leżaczku i się zrelaksować. Pech chciał, że jacuzzi jest w tej saunie (zasadniczo obok sauny ale w jednym budynku) naprzeciwko leżaków. Siedział w nim wcześniej wspomniany mężczyzna (lub "mężczyzna") intensywnie się we mnie wpatrując. Troszkę się zaczęło we mnie gotować, ale to była moja ostatnia "sesja", więc i tak wychodziłem, więc mogłem poczekać. W momencie gdy zauważyłem jego bark zdradzający charakterystyczny ruch przedramienia (posuwisto-zwrotny) stwierdziłem, że albo mu zrobię krzywdę albo wyjdę. Szybko doszedłem do wniosku, że przed sądem oraz policją fakt, że osoba której zrobiłem krzywdę jest gejem nie będzie faktem łagodzącym, tak więc pełen wzburzenia wyszedłem. No i wtedy stwierdziłem, że nigdy nie wejdę do jacuzzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a niech mnie ch** ... to ci dopiero "przygoda" niewąska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś źle się czuję dzisiaj. Dużo ludzi mnie dziś odwiedzało, rodzice, brat z dziewczyną, dziadkowie, jeszcze ciocia przyjechała. I wymęczyły mnie te wizyty.

SzK RUN!


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-04-12 22:58:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
I tak sie dobrze trzymasz na drugiej chemii. Nie taki Wysocki miekki!
Odpoczywaj kolego

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jest odpoczywaj ... bo inaczej bedziesz niewypoczęty !
a właśnie , ja tez idę wypoczywać
bajo cyfrowi towarzysze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Doranoc.
Lubieznych snow z paniami, Prosiaczku

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Panną się zmienia gust z wiekiem i generalnie sprawy damsko-męskie przechodzą po dwudziestce w inny etap. Generalnie zazdrość i pewne rzeczy ulegają dramatycznej zmianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium