SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grind
Zabstyl, kto mardowal afganskie dzieci? Ruskie wrocily?


Polacy w Nangar Chel
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Rozumie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Widziałem ciekawa dyskusja była o tym jak powinien się zachować prawdziwy facet i prawdziwa kobieta - czy pracować, na kogo pracować itp itp.

Jak zawsze wniosę do dyskusji to samo - to zależy. Czyli Dremor "zdarta płyta" atakuje.

Dla mnie zarówno utrzymująca siebie kobieta jak i taka, która jest utrzymywana przez męża może być bardzo kobieca i to w ogóle nie świadczy o tym czy jest dobrą partnerką lub czy ma dobrego partnera.

Są kobiety, które po prostu muszą pracować - uwielbiają być z ludźmi, nie lubią siedzieć w domu. Moja luba jest instruktorem yogi i uwielbia to robić. Zawsze zajarana wraca z zajęć i mówi że super sesja była i kocha to. Ona by usychała w domu. Zarabia podobnie co ja i przez myśl mi nie przeszło że miałbym ją utrzymywać - oczywiście w kryzysowych sytuacjach wspomogę, ale wiem że ona kocha swoją pracę i lubi być niezależna.

Jednak są też kobiety, które są stworzone do opiekowania się gospodarstwem domowym i dziećmi i kochają to i są świetne w tym. I często rzucają dobrą robotę bo w byciu opiekunem sprawdzają się najlepiej i w ogóle ich to nie frustuje. I tu są wg mnie dwa problemy

1. Kobiety które wmawiają innym kobietą, że to uwłacza ich godności i że są traktowane rzeczowo. A to totalna bzdura, bo te kobiety są szczerze szczęśliwe i uwielbiają ten układ. Jak do takiej kobiety dojdzie facet co dużo zarabia i ją szczerze kocha to przecież idealnie dobrana para.

2. Drugi problem jest taki o którym mało kto mówi. Owszem, kobiety które naprawdę odnajdują spełnienie w domu to jedno, ale kobiety które szukają kogoś by siebie utrzymać ( z lenistwa) to drugie. Te pierwsze nie mają problemu z pracą, po prostu są szczęśliwe w domu. Te drugie są leniami i wykorzystują swojego partnera. Jednak to tyczy się też mężczyzn - może być gość który ma chcę zapewnić rodzinie jak najlepszy byt i dlatego dobiera sobie kobietę która spełnia się w domu, a może być gość którego celem jest odizolowanie kobiety od innych - bo on sam ma masę kompleksów i przemawia przez niego zazdrość.

Także jeśli uklad gdzie facet pracuje a kobieta jest w domu jest naprawdę głęboki i szczery to jest to świetny układ. Ale jest też bardzo często wykorzystywany przez obie płcie - kobieta wtedy jest zwykłą pijawką wykorzystującą dobrego chłopa, a facet jest zwyklym zakompleksionym chłopaczkiem, który znalazł rzecz i ją więzi.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor jak zwykle w sedno.
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie chłop który potrzebuje kogoś do "Zajmowania się domem" to musi być w choy mameja życiowa z lewymi rękami, który potrzebuje opiekunki nie partnerki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Tez gardzę hipisami. Peace not war - ehe juz to widzę.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Kvrwa musieli organizować szkołę zimową w Zakopanem ehh. Bylem kilka razy, przereklamowane w chuy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panocku kup cipaske heeej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
zabstyl
Dla mnie chłop który potrzebuje kogoś do "Zajmowania się domem" to musi być w choy mameja życiowa z lewymi rękami, który potrzebuje opiekunki nie partnerki


Zgadzam sie.
Generalnieuwazam, ze - wiadomo - zaleznie od sytuacji nie ma hanby dla mnie pozajmowac sie domem, lub tez utrzymywac kobiete, bo w roznych sytuacjach w zyciu bylem, ale nie permanentnie i docelowo.
Stan idealny dla mnie to bycie samowystarczalnym, a jezeli w zwiazku, to partnerskim - oboje pracujemy, oboje cos robia w domu, i na wszystko jest kasa.

Nigdy nie mailem anidziwczyny ani nie lubie dziewczayn z podejsciem, ze chca w domu siedziec i byc pelnoetatowa pania domu, po prostu nie pasuje mnie taka osoba. Lubie takie ktore maja swoje pasje i cele, chca cos robic, poza byciem w domu i ewentualnie opiekowaniem sie dziecmi.
Nie uwazam ze to cos zlego, ale to nie dla mnie taka pani
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
To w ogóle taka tradycja, że jak mówią robimy coś w gorach jakas wycieczka w góry to juz kvrwa postanowiono i musi byc to Zakopane i chuy
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium