SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem aż tak zamożny, zresztą nieważne idę już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Wysockiidzmoczycgabke
Nie jestem aż tak zamożny, zresztą nieważne idę już.

Nie pyerdol glupot i siedź na dvpie
Supermana pokaż(ja Batmana ci wkleiłem)








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-08-01 22:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden chłopiec ueodzil się z f***kiem średnim a drugi z zaj**istym , ogromnym
spytacie który jest szczęśliwy ?
żaden !
jeden jeżdzi na wózku a drugi ma padaczkę

Don Castelgandolfo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Poka jakie fajne ludziki Bejn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak w domu będę bo go tu nie mam

Nie jestem na Was zły serio, jesteście moimi jedynymi kolegami i dosfaje od Was naprawdę mnóstwo wsparcia i zawsze będę za to wdzięczny. Tylko po prostu nic nie robię tylko czytam to forum. Popadłem w monotonię, moje życie jest puste i nie jest to wina nieboraka. Ja mam rozpierdzieloną psyche, często reaguję chisterią na Wasze żarty, nie wiem dlaczego. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mam od zawsze przeświadczenie, że jestem gorszy od innych. Pani terapeutka uważa, że depresję miałem już w szkole a obecna sytuacja tylko ją pogłębiła. Po prostu zawsze mi się wydawało, że do nikogo nie pasuje, że każdy mnie ocenia i że we wszystkim jestem beznadziejny. Do tego dochodzi fobia społeczna. I muszę sobie z tym poradzić.

Poza tym jak bardzo forum nie byłoby wspierające to pilek miał rację - ma ba mnie zły wpływ. Wy jesteście dorośli, ja dopiero dorastam i muszę sobie poukładać niektóre sprawy w głowie. Dlatego postanowiłem zrobić sobie przerwę od spamu. Może tydzień, może dwa nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Potem transformersa jakiegos dam , teraz pod ręką nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wysockiidzmoczycgabke
(...) pilek miał rację (...)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Pokasowałem niektóre wpisy i uruchomiłem banmaszynkę, więc powinniśmy mieć już spokój z tym podrabianym trollem, bo wiadomo, że jedynym i prawilnym TROLLEM w naszej paczce jest Pan Prosiak. Gdyby zaszła taka sytuacja, że ten przebieraniec wróci, to będziemy z nim dalej walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dobra, dobra, czy miał takie samo ajpi jak Wysocki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium