SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
co do dzieci.
Mógłbym chyba już mieć.
Wcześnie chyba mi się włączyło rodzicielstwo

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Szkoda mi było Wysockiego ale wyruchał nas wszystkich.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Niegocin ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
O ile pamiętam, to chyba zabstyl nie dał się wyruchac miał nosa. Ale walić to, takie zachowanie (Wysockiego) jest żałosne i gardzę takimi ludźmi bo robienie ludzi w chvja z poważną chorobą jest po prostu świństwem.

Ja jestem chory, ale nigdy nie epatowałem tym, nie wykorzystuję tego do jakichkolwiek celów i po to, by zwrócić na siebie uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
kurde jednak mam ten nerw spyerdolony w łokciu. Dzisiaj czułem zdrętwienie po zewnętrznej stronie dłoni od małego palca w dół. Zrobiłem te neuromobilizacje na poprawę pracy tego nerwu i po jakichś 20 minutach mi przeszło. Wprowadzam to systematycznie 3 razy dziennie przez 2 tygodnie. Jak przejdzie to git i będę to sobie mobilizował codziennie, jak nie to idę do lekarza w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodzu ja jestem tutaj ... kvrwa od kiedy pamiętam to tutaj jestem i nie miałem pojęcia że jesteś chory , dopiero jakieś parę miesięcy temu w dyskusji wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Prosiaku bo ja nie lubię się tym "chwalić" bo mam wrażenie, że to takie zwracanie na siebie uwagi. Z SFD wiedziało o tym tylko szefostwo i teraz Wy, bo w sumie gadamy ze sobą już tyle lat, więc uznałem, że mogę o tym napisać otwarcie. Zresztą kto chce, to i tak znajdzie mnie w sieci więc nie mam czego ukrywać:) Poza tym wydaje mi się, że Pan z Brodnicy w swoich szaleńczych atakach na nasz dział i bezpośrednio na mnie zasugerował w jakimś poście, że taka osoba jak ja nie powinna być moderatorem działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to strasznie też osobiście ruszyło bo mi raczysko zabrało parę osób bliskich

takie pały jak Wysocki psują również
"Rynek Charytatywny"
bo jeśli człowiek wiedziony naturalnym odruchem pomocy bliźniemu zostanie w taki kvrewski sposób wyrvchany
to potem staje się więcej niż ostrożny w podobnych sytuacjach konsekwencje tego mogą ponosić ludzie naprawdę oczekujących potrzebujący
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki "Pan z Brodnicy" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale czy my mamy dowody na to, że on tego raka nie miał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium