SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No jak już to poszło w świat to trzeba pokazowy proces zrobić żeby złamać PR o ruskich żołnierzach-zwyrodnialcach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Myślę że nie takie same i skala jest jednak inna, oni to robią całościowo i jednak za przyzwoleniem dowództwa,u jankesów to jednak przypadki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wojna wyzwala w niektórych ludziach ich prawdziwą naturę wielu naprawdę by się zdziwiło co w niektórych typach siedzi , są "ucywilizowani" bo mają strachu dupy na co dzień i się boją kary jak im się wydaje że hulaj dusza piekła nie ma to wychodzi szydło z worka

u Ruskich jest to chyba spotęgowane jeszcze niskim poziomem ucywilizowanie skoro oni uważają że Ukraina to bogaty kraj i jest co rabować no to sobie można wyobrazić z jakiej biedy część tych wojaków jest , zresztą co tu dużo gadać żaba wrzucił jakiś czas temu foto jak oddział musztrowany był w kaloszach ! ... szkoda gadać

zresztą bądźmy szczerzy , dopiero ostatnie lata to jakaś zmiana jeśli chodzi o morale w wojsku , dawniejszymi czasy jak wojsko szło to wręcz obyczaj był że rabowali i gwałcili żołd dostawali "jak czasem"
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja bym stwierdził że wojna nic nie wyzwala tylko duża część ludzi idzie właśnie do woja w tym celu, żeby realizować swoje chore fantazje, tak samo do policji itp


Oglądałem gdzieś wywiad z psem który mówił że od kryminalnych się szybko wyrzuca swiezakow którzy się za bardzo fascynują zwłokami, scenami zbrodni itp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Tyle właśnie są warte te wszystkie testy psychologiczne, one powinny zweryfikować kto się nadaje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
QhuTaz
wojna wyzwala w niektórych ludziach ich prawdziwą naturę wielu naprawdę by się zdziwiło co w niektórych typach siedzi , są "ucywilizowani" bo mają strachu dupy na co dzień i się boją kary jak im się wydaje że hulaj dusza piekła nie ma to wychodzi szydło z worka

u Ruskich jest to chyba spotęgowane jeszcze niskim poziomem ucywilizowanie skoro oni uważają że Ukraina to bogaty kraj i jest co rabować no to sobie można wyobrazić z jakiej biedy część tych wojaków jest , zresztą co tu dużo gadać żaba wrzucił jakiś czas temu foto jak oddział musztrowany był w kaloszach ! ... szkoda gadać

zresztą bądźmy szczerzy , dopiero ostatnie lata to jakaś zmiana jeśli chodzi o morale w wojsku , dawniejszymi czasy jak wojsko szło to wręcz obyczaj był że rabowali i gwałcili żołd dostawali "jak czasem"


Jaka zmiana w ostatnich latach? Gdzie? Zawsze palili, gwałcili i rabowali.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Własnie mi się wyświetlił filmik na jutubje, że jeden z zawodników famemma został napadnięty w mieszkaniu i pocięty maczetami przez dwóch opryszków (nagrał ten filmik sam, bo jak stwierdził: "myślałem że mnie zabiją, ale przeżyłem, bo walczyłem jak lew). JPRD

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pilek wróć do nas bo tęsknię!

2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Marian.B.
Pilek wróć do nas bo tęsknię!




zwalę konia w tej intencji

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium